Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 148x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Radnice Jablonec nad Nisou

Jedinečná restaurace s českou moderní kuchyní a kvalitním svijanským pivem v centru Jablonce nad Nisou. 

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
K obědu pouze 4 jídla, z toho 2 již kolem 13 hod. neměli. Z minutkového jídelního lístku šlo vybírat až od 15h. Přestože nám nakonec personál vyšel vstříc a umožnil nám výběr i z minutkového jídeláku, tak jídlo opravdu pochválit nemůžeme. Chutí se blížilo průměrné školní jídelně - nevýrazná, téměř nulová chuť, evidentně pracují s prefabrikáty a polotovary.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nečekaně příjemný oběd v Jablonci. Příjemné prostředí, milá obsluha. A jídlo prostě skvělé! Poctivá svíčková s karlovarskými a houskovými knedlíky, výborná husí jatýrka z denního menu i dětský přírodní a smažený řízek (ten s vynikající domácí tatarkou). Příjemným zpestřením je pivo do tupláku (ač v mém případě jen nealko). Jen káva na závěr nebyla úplně ono, ristretto ok, ale flat white se správnému flat white moc nepodobalo. I přes tento drobný nedostatek hodnotím velmi pozitivně a mohu s klidným srdcem doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO