Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 18x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Raclettka

Přehled hodnocení
91% celkově
92% personál
78% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 12x
4 5x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
za takové penize jsem ocekavala neco...jineho. Mozna, ze jsem s tim yrovna nemeli stesti, ale na konci nasi navstevz jsme bzli docela zklamani. Ikdyz nebereme v uvahu to, ze cena jidel ( ocekavani X realita) je pomerne draha, je tam malo mista, male stolecky, a ya hodinu naseho posezeni v restaurace byl kour z prepalenych potravin.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Chodime pravidelne a vzdycky jsme byli spokojeni. Personal je vzdy mily a pozitivne naladeny, poradi s vinem, s jidlem i s obsluhou raclette pristroje. Jedno z nejmilejsich mist!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Rodinna atmosfera a zajimavy koncept. Raclette i maso s prilohami podle volby. Dobre vinko. Domaci dezerty. Zkratka - citili jsme se tam jako doma a urcite jeste navstivime.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 5
good news first: the food was great. also, very good price. you get the right cheese in a generous amount plus whatever garnishes you like, veggies, pickles, or you can order meat, too. then you ger't a small grill and raclette maker on your table and either use just the cheese melting device, or also the grill. we enjoyed our food a lot, it was ood quality, with nice bolied potatoes and we paid a very reasonable place for that. what we disliked: the whole ambience is terrible. the place is noisy, bad acoustic, you feel like an unwelcome visitor to a weid bistro. there decor is oitdate, there is almost no textiles so when you speak it is like speaking in a tunnel. getting food on the table takes ager. there is a lack of space, we were crammed and even after that the server moved tbles so it was barely possible to move around. the air is awful - if they have some sort of air conditioning anything, it must be broken. after our dinner we smelled like we spent the whole day inside a cheap food truck. this, and the ambience was the reason why we probably will not come back - the dining is not a pleasant experience even if the food itself was very good
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hidden gem of Prague! If you like cheese, great atmosphere and friendly environment, you would definitely love it. The only place that offers original fondue and rackette. I will come back again!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné, útulné prostředí, malá restaurce, krásné prostory, ale daly by se zařídit ještě o něco lépe. Obsluha moc milá, snaživá, i když trochu zapomnětlivá. Raclette byl moc dobrý. Rádi se sem vrátíme a na klidný večer s přáteli určitě doporučujeme. Je to z těch restaurací, kde není hluk a můžete si v klidu a v "domáckém" prostředí povídat u fajn jídla a pití.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Příjemný podnik jen kousek od I.P. Pavlova. Navštívili jsme cestou do divadla. Raclette naprosto výborné a porce tak akorát pro 2. Více už by se do nás nevešlo. Víno taktéž skvělé. Obsluha moc příjemná a pozorná.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO