Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Raclettka

Sýrové speciality, masové fondue, saláty, quesadilly, toasty, domácí dezerty, lahodná italská káva, výběrová kvalitní vína a především Raclette!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné, útulné prostředí, malá restaurce, krásné prostory, ale daly by se zařídit ještě o něco lépe. Obsluha moc milá, snaživá, i když trochu zapomnětlivá. Raclette byl moc dobrý. Rádi se sem vrátíme a na klidný večer s přáteli určitě doporučujeme. Je to z těch restaurací, kde není hluk a můžete si v klidu a v "domáckém" prostředí povídat u fajn jídla a pití.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Příjemný podnik jen kousek od I.P. Pavlova. Navštívili jsme cestou do divadla. Raclette naprosto výborné a porce tak akorát pro 2. Více už by se do nás nevešlo. Víno taktéž skvělé. Obsluha moc příjemná a pozorná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
The cheeses are perfect quality! Fondu is very tasty and rich. I also liked the selection of wines. Highly recommend to people who love cheese, like me :) Staff is also very friendly
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO