Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

33 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurace Raclettka

Raclettka je unikátní koncept stolování formou zábavy, jehož hlavním tématem je sýr Raclette. Raclette je zde připravován v mnoha variantách. Dále se můžete těšit na sýrové fondue, masové fondue připravované v horkém vývaru, obložená prkénka, domácí dezerty a jiné speciality. Nabízí zde kvalitní česká vína, výběrovou italskou kávu značky Filicori Zecchini a další různorodé nápoje. Připravte se na netradiční zážitky.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Raclette i fondue jsou moje oblíbená jídla, proto padla volba na Raclettku. Z podniku jsem byla ale trochu zklamaná. Obsluha velmi vázla, jídlo jsme dostali až za hodinu po objednávce, což vzhledem k malé kapacitě podniku a k naprosté nenáročnosti přípravy jídla (vlastně jen nakrájení příslušných ingrediencí a uvaření brambor) považuji za celkem velký nedostatek. Místo je velmi špatně větrané, takže když tam připravuje raclette a griluje zároveň 6 stolů, je tam velmi nepříjemný těžký vzduch a zápach. Porce se mi zdály celkem malé, zřejmě je možné si brambory i pečivo přidat (to nám přidali), ale porci pro jednoho, kterou nám donesli, považuji za dámskou, muže by nezasytila. V restauraci neberou karty, což je vzhledem k cenám poněkud komplikace. Na jídle samotném se nedá moc zkazit, takže to hodnotím dobře, až na menší porce. Polovina personálu (tedy jedna slečna ze dvou) byla milá a poněkud více asertivní, druhá nikoliv. Za mě má podnik velký prostor ke zlepšování a doufám, že se ještě vypracuje. Zatím, ačkoliv nemá svého druhu v Praze moc konkurenci, ho teď na chvíli vynechám. A mrzí mě to. Podnik mohu doporučit pouze s výhradami výše uvedenými.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno