Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Racek

Restaurace je zařízená v zajímavém sportovním stylu. Můžete zde potkat současné i minulé hokejové, fotbalové a basketbalové hvězdy. První část restaurace je věnována Vítkovickému hokeji, najdete zde hokejovou plochu, včetně hokejových branek a mantinelů. Druhá část je věnována Baníkovským a Vítkovickým fotbalistům. A třetí nejmenší část je věnována Ostravský basketbalistům. V restauraci najdete fotografie ligových družstev, včetně podpisů a jiných zajímavých věcí, charakteristické pro tyto sporty. Můžou Vám zde nabídnout sledování sportovním přenosů, kvalitní teplou nebo studenou kuchyni a samozřejmě i ideálně vychlazené pivo. V nabídce mají sudové pivo Ostravar, Pilsner Urquel, tankové pivo Radegast, také čepovaného černého kozla a nealkoholické pivo Birell. V letních měsících můžete navštívit venkovní zahrádku.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace příjemná ale velká chyba že nejde online rezervace v Restu. Ještě jedno minus škoda že se v restauraci kouří. Jinak pivo výborné a jídlo také.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Dne 26.12.2016 jsem jel 200km aby jsem si dal výborné žebra ale bohužel se v ten den nevařilo :-( škoda že to nebylo uvedeno na jejich stránkách na internetu. Ale jinak perfektní pivo a výborné jídlo mohu doporučil.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO