Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 628x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Putica Restaurant by Retro

Nekuřácké bistro restaurant, kde nabízí předkrmy formou španělských tapas, domácí burgery, drůbež a zeleninu od malých farmářů. K jídlu si můžete vychutnat piva z nabídky pivovaru Lobkowicz (Páter, Lobkowicz Premium a pšeničný Velen), dále pak kvalitní česká i zahraniční vína (vinařství Sedlák a Krásná Hora). Káva z pražírny Coffee Source.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Absolutně milý a skvělý personal který k Vám přistupuje s úsměvem na tváři a má v plánu vyplnit každé Vaše přání na druhou stranu burgry postrádaji něco speciálního nebo zvláštního ... zkusil bych se zaměrit na maso a jeho přípravu ale i přesto velice doporučuji návštěvu.
Putica Restaurant by Retro
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podnik jsme navštívili tak trochu pozdě - v poslední dne provozu na této adrese. Vzhledem k velmi slušnému standardu budu doufat, že si najde nové místo. V restauraci bylo prakticky celý večer plno, rezervace se rozhodně vyplatila. Menu je menší, ale vyladěné - vzhledem k okolnostem jsme ale narazily na to, že něktrá jídla či nápoje už nebyly k dispozici. Burgery byly dobré, super je, že se personál zeptal na úpravu masa (to rozhodně není standard). K masu jsme prostřídali téměř kompletní rumovou nabídku :) která je také velmi dobrá, takže večer lze hodnotit jen jako výborný.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO