Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Purtes

PURTES patří k novým gastronomickým konceptům, které se inspirují zdravým stravováním a nezapomenutelnou chutí čerstvě pražené stoprocentní arabiky.

Nabízí tu širokou škálu čerstvých salátů, baget, sendvičů, polévek a suši, které každý den připravují z čerstvých surovin. Také servírují lehké a chutné snídaně jako tradiční britské ovesné kaše, bircher müsli (ovesné kaše připravené za studena), jogurty se sezónním ovocem, slané a sladké pečivo. A to vše s nepostradatelným šálkem skvělé kávy. Milovníci čaje zajisté ocení možnost výběru ze svých oblíbených chutí těch nejlepších značek.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 2
prostředí 2
jídlo 1
Obsluha nebyla schopna vysvětlit, z čeho se skládá Flat White, posléze oznámila, že nefunguje mléko v kávovaru, tak ať si dám espresso, do kterého nalijí mléko. Free wifi nebyla dostupná.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkem příjemné bistro na Radlické. Stavila jsem zde pro kávu a chutnala mi. Ceny průměrné, stejně tak přístup obsluhy. Určitě jsem tady nebyla naposledy. V okolí moc podobných podniků není.
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Přišli jsme o víkendu kdy bylo úplně prázdno. Káva byla průměrná, zeleninový koláč výborný. Co mi hodně vadilo byla hlasitá taneční hudba. Přišlo mi, že si to personál, který byl jinak příjemný, pouštěl pro sebe. Už proto budu hodně přemýšlet, jestli přijdu zas.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO