Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 12x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Puro

Přehled hodnocení
79% celkově
87% personál
73% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 3x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Small, clean, nice place where you can eat great vegan/raw food. I had very tasty sweet potato soup, burger and dessert and all of it was delicious. You can also buy there some vegan stuff.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dekuju Puro jenž nabizi neobyvkle chutna jídla z kvalitních surovin. Jediné co chybí jsou celozrnná rýže a obiloviny na talíři, i když je to doporučení většiny směrů zaměřených na zdravou výživu. Veganství určitě, proč ne veganství zdravě?
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Puro na Vinohradech, Puro v Kaprové ulici, Puro gelato a všechny fajn, takže může být i další puro a můj oblíbený Světozor se zmrzlinami jsem vyměnil zase přijdu sem.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Puro má několik poboček v Praze a spokojenost a zde jsem byl poprvé a zase spokojenost, zmrzlina na konci babího léta přijde k chuti, tak se taky stavte a přesvědčíte se sami.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Když jste v centru města zajdete si do cukrarny Puro, příjemné prostředí a dobré zmrzky, které příjdou k chuti i když je ted už chladné počasí a málem spíš na svařák
Restaurace Puro
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo velice chutné a kvalitní jako vždy. Jenom dnes jsem nepochopila, že kořeněná čočka, je vlastně tak trochu pálivá čočka, anglicky tam bylo spicey lentils. Já palivé špatně nesu, takže druhá vairanta by pro mně bývala byla určitě lepší. Osobně nerozumim proč kuchaři obecně oblibují tolik chili, dle mého pak není citit nic jineho. Ale čočka jako taková byla udělaná dobře. Batáty byly výborné a určitě bych jich snědla i tři krát více, a pak by to tak i nepálilo od čočky :) Díky
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Mají velmi dobrou zmrzlinu a bohužel nebo naopak naštěstí stále volnou, servírka si neodpustila delší komentář proč mám rezervované místo. Takže rovnou si zaskočte na něco dobrého.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pokud máte hlad či chuť na veganskou stravu, zkuste navštívit Puro. Celek působí velmi dobrým dojmem, jídlo je kvalitní, obsluha ochotná a milá. Je prima vidět na Vinohradech růst podobné podniky
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Výborné raw polévky a originální veganská jídla, velice chutná a z kvalitních surovin. Je poznat, že vedení má úpřimný zájem na kvalitě a nejde jen o business. Jen bych ještě přidala zdravější celozrnou rýži namísto bíle a další celá zrna, méně bílé mouky.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO