Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 9x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Puro

Puro je veganské a raw food bistro kousek od Náměstí Jiřího z Poděbrad a Riegrových sadů. Pro milovníky netradičních chutí a vůní je to trefa do černého. V denním menu najdete polévky, saláty, sendviče, dezerty i úžasnou zmrzlinu proslulou široko daleko. V bistru si také můžete osobně vyzvednout zboží z e-shopu Veganz.

V restauraci Puro ochutnáte „pure vegan and raw food“, tedy čerstvé, zdravé a cruelty-free jídlo. Denní menu, které každý den obměňují, nabízí opravdu pestrou kombinaci chutí s vlivy mexické, indické, španělské, italské i japonské kuchyně.

V Puro ochutnáte například výborný Puro burger, kokosové kari s rýží, fazolové burrito, musaku s lilkem, raw ravioli s keši krémem, pizzu i veganské sushi. Přestože je značka Puro mezinárodní, jídlo tu připravují z co nejvíc lokálně dostupných sezonních surovin.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Puro na Vinohradech, Puro v Kaprové ulici, Puro gelato a všechny fajn, takže může být i další puro a můj oblíbený Světozor se zmrzlinami jsem vyměnil zase přijdu sem.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Puro má několik poboček v Praze a spokojenost a zde jsem byl poprvé a zase spokojenost, zmrzlina na konci babího léta přijde k chuti, tak se taky stavte a přesvědčíte se sami.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Když jste v centru města zajdete si do cukrarny Puro, příjemné prostředí a dobré zmrzky, které příjdou k chuti i když je ted už chladné počasí a málem spíš na svařák
Restaurace Puro
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO