Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 16x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Puro Gelato

Nejsem zmrzlina, jsem gelato!

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Zmrzlinu mají výbornou, zbytek nás ale neoslnil. Při našem příchodu byla fronta až ven (první jarní dny - všichni vyrazili na zmrzlinu), takže se personál musel hodně otáčet. Zřejmě proto nevěnoval přípravě jídla a pití takovou péči - wafle se mohly dělat o něco déle a ve variantě s karamelem a ořechy byly suché jak cesta. Káva byla průměrná. Na stolech kolem se hromadilo použité nádobí a personál ho nestíhal sklízet. Situaci by asi dost pomohlo okýnko na prodej zmrzliny na ulici, aby vnitřek mohl plně fungovat jako kavárna.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Un joli cadre cosy en face de la Vltava, un service souriant et agréable et surtout des glaces ou plutôt des gelatos puisque c'est plus savoureux. Une excellente adresse !
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO