Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 195x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Puor Plaudit

PUOR Plaudit nabízí nejlepší tankovou Plzeň v Liberci, nekuřáckou část a možnost ochutnání čepovaných piv na dvou barech. Pokud patříte k fanouškům italské kuchyně, vyberete si z rozsáhlé Pizza nabídky. Pizza je připravována z italských surovin v originální italské peci na dřevo. Od pondělí do pátku si pak můžete vybrat i z nabídky denního menu. Restaurace se nachází na místě bývalé provozovny La Fabbrica.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo velmi rychle na stole, denní menu za trochu vyšší cenu, ale všem chutnalo. Kuřecí špíz byl šťavnatý a k tomu pivní speciál moc jsme si pochutnali. Jistě se vrátíme!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Veškeré jídlo, které jsme s přáteli měli, bylo výborné, obzvláště pak doporučuji hovězí Carpaccio. Nic dlouho netrvá, personál velmi milí. Navíc vynikající tanková Plzeň.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné prostředí s výborným umístěním v Liberci (u řeky Nisy), kde v letním období lze využít balkón nad řekou. Jídlo vynikající, chutné. Velký výběr ze stálé nabídky, bez dlouhého čekání. Obsluha v pořádku.
Restaurace Puor Plaudit
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO