Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 135x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Puor Plaudit

PUOR Plaudit nabízí nejlepší tankovou Plzeň v Liberci, nekuřáckou část a možnost ochutnání čepovaných piv na dvou barech. Pokud patříte k fanouškům italské kuchyně, vyberete si z rozsáhlé Pizza nabídky. Pizza je připravována z italských surovin v originální italské peci na dřevo. Od pondělí do pátku si pak můžete vybrat i z nabídky denního menu. Restaurace se nachází na místě bývalé provozovny La Fabbrica.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Dnešní obědové menu se opravdu povedlo. Ochutnala jsem zapékané lasagne s boloňským ragú a čerstvým parmazánem a bylo to skvělé! Výborně dochucené, s rukolovým salátkem a k tomu super malinová limonáda. Dokonce jsme trochu komplikovali rezervaci a i ta proběhla bez problémů - takže vše super, včetně zajištění rezervace!
Restaurace Puor Plaudit
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná a prostorná restaurace rozdělená na kuřácké přízemí a nekuřácké první patro. V letní a slunné dny se dá využít i terasa s výhledem na řeku. Milý personál, který se o nás staral během celé doby naší návštěvy. Jídlo bylo připraveno poměrně rychle a velmi chutné.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO