Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Public Interest Bar

PI se prezentuje na pražské barové scéně premiovými destiláty, koktejly, Champagne a vybraným vínem v prostorách s atmosférou old fashioned baru.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V baru jsem byla poprvé, prostředí je zajímavé, a bar je umístěn v dle mého názoru v jedné z nejkrásnějších částí Prahy. Obsluha byla moc milá, nicméně musím říct, že vzhledem k cenám - míchané drinky, a i víno jsou spíš dražší kategorie - má bar co zlepšovat. Menu na internetu je neaktuální, a v tištěném menu jsme u drinku objevili chybu v ingrediencích (záměna). Při objednávce druhého drinku z menu se nám stalo, že jedna ingredience bohužel nebyla k dostání. Drinky samotné byly výborné, ale při ceně nad 200 Kč za drink tyto malé chybky zamrzí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi zajímavý, netypický bar, který u mě zabodoval kromě dobrých drinků především zajímavě pojatým prostředím, které je architektonicky naprosto nepražské, a skvělou hudební dramaturgií.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO