Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

PUB restaurant Chomutov s.r.o.

Restaurace, která má kuřáckou i nekuřáckou část, nabízí jídla české a mezinárodní kuchyně. Součástí restaurace je unikátní systém samoobslužných pivních výčepů na několika stolech. Výčepní stoly jsou centrálně napájeny ze zachlazeného pivního boxu, ze kterého se pivo dostává k jednotlivým stolům dochlazovanými pivními cestami. Výčepní hlava je opatřena čtyřmi kohouty, otočným ovládacím panelem zobrazujícím výtoč a umožňujícím komunikaci s barem, nebo okolními stoly a dále odkapníkem s oplachem sklenic. V restauraci lze pořádat firemní večírky, rauty, oslavy narozenin, promoce, třídní srazy. Pro hosty zde zajistí barmanskou show, speciální koktejly, speciální výzdobu či jiné efekty.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Jídlo tu mají opravdu dobré, personál je profesionální. Dali jsme si s přítelkyní "Pikantní směs Lobkowicz s dušenou rýží" a musím uznat, že lépe bych to určitě nezvládl. Směs kuřecího a vepřového masa je připravovaná na pivu, že kterého si bere jedinečnou hořkost, jenž ladně splývá s jemnou chutí rýže. Doporučuji ochutnat.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pokaždé si zde pochutnám a rad si nechám doručit aktuální nabídku. Obsluha příjemný a komunikativní. Ideální pro chlapske oslavy a pijatice. Navíc v centru města kde je všude blízko.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Doporucuji...vyborne jidlo a perfektni obshluha,neni co vytknout.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO