Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pub & bar Legend 13

Kde oslavit narozeniny, uspořádat firemní akci nebo se odreagovat? Navštivte náš Bar Legend 13! Bar je zasazen do historického kamenného prostoru, což mu dává jedinečnou atmosféru podpořenou příjemnou obsluhou a hudbou. Poskytujeme širokou nabídku míchaných a teplých nápojů, whisky, likérů, tequil, rumů, ginů, vodek a samozřejmě točeného piva. Nabízíme také něco k zakousnutí. Máte možnost sledovat sportovní přenosy na velkém plátně, kdykoli použít připojení k Wi-Fi. Můžete si taky zahrát stolní fotbal nebo Flipper. Je pro vás připraven Jukebox a pokerový stůl. Od 12:00 do 18:00 nabízíme slevu 10% pro všechny studenty! Vychutnejte si příjemnou atmosféru, dobré pití a skvělou zábavu v centru Prahy. Přijďte do Legend 13!

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO