Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 44x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace První Pivní tramway

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opetovna navsteva Prvni Pivni tramwaye nezklamala,po sportovni aktivite nadaleko od teto zastavky,vzdycky prijde vhod nejakej ten zejdlik dobreho pivka v tomto mrazivem pocasi...
Celkově
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Dávám jako vždy pět hvězd, protože pivo je excelentní, krásně vychlazené, ňákej Švec z Gottwaldova, chuti delikatesní..., ale občas něco zavrže s obsluhou, to se holt stává, žádná tragédije, nicméně sorry, v příslušné kolonce jen jedna hvězda.
Restaurace První Pivní tramway Restaurace První Pivní tramway Restaurace První Pivní tramway Restaurace První Pivní tramway Restaurace První Pivní tramway Restaurace První Pivní tramway Restaurace První Pivní tramway
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
pivo zde mají vždy luxusní a když ještě chytnete směnu výčepního bejčka, tak vám ho nosí s plnou parádou :) na výběr toho bez masa moc není, takže k zakousnutí aspoň nivová a pikantní pomazánka s pečivem.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
pivni tramwaj nikdy nezklame! tentokrat jsem s pivem neexperimentovala a zustala u toceneho konrada, k zakousnuti pak vynikajici "izoltytez" cabajka, proste idylka :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Tak asi už všichni víme, že tady v Tramwayi je 8 píp. Taky už všichni víme, že tady maj' k pivu luxusní jednohubky, tzv. Hólomócké hubky. Tudíž a jelikoź je třeba připomenout Vansdorfskýho Kocoura: koupíš, dáš do mrazáku na 20 minut, otevřeš, naliješ a aplikuješ. Pozor: NÁVYKOVÉ!!!
Restaurace První Pivní tramway
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zastavit se zde ne jedno pivko,pokud se preve nachazite na sporilove je temer povinosti,v Prvni Pivni tramvayi si kazdej prijde na sve,at uz to jsou vyberova pivka na cepu,ci pestra strava ...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pokud chodí pán ministěr fináncií po hospodách, ktoré naozaj odmietajú nákup EET registračného zariaděnia, mohol by pro změnu přijít do Tramwaye, kde se účtenky vzorně vystavují. A mohol by vzjať aj pytol s koblihami, s meruňkovou marmeládou, s Trekem rádi k pivu zakousneme. A hlas ve volbách samozřejmě přislíbíme (předvolebním slibem nezarmoutíš).
Restaurace První Pivní tramway Restaurace První Pivní tramway
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ma recenze se nemeni,po vcerejsi opetovne navsteve sem se utvrdil v tom,ze Prvni Pivni tramway je oaza pivni rozmanitosti v tomto rusnem velkomeste,slava a cest teto zastavce..
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V Tramwayi byl na čepu ňákej Vítek z Prčice jedenáctka, a dobrý. Pak nefiltrovanej Zemský ležák dvanáctka a výborný. K tomu si dáš polotmavou Tramway Ale 11', proložíš to pár Plzněma a ráno? Víš jak.
Restaurace První Pivní tramway

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO