Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 23x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace První Pivní tramway

Přehled hodnocení
90% celkově
92% personál
90% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 8x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Netradiční hospoda na zvlàštním místě s širokou nabídkou jídla a piv z menších pivovarů. Netradiční obsluha se zvláštním jídelním lístkem. Rád jsem přijel znovu za těmito znamenitými pivy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kombinace HH-Hanácké hubky (=klasický jednohubky, viz. předchozí recenze) a Svatováclavský speciál polotmavý 15' (je jako dort, viz. předchozí recenze) se k sobě dokonale snoubí a tvoří nepřekonatelnou dvojici.
Restaurace První Pivní tramway
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Včera byly "čtvrté" pípy obsazeny samejma patnáctkama: Blitzkrieeeg! svêtlý z Jičína, Litovel Ale světlý z Litovle, Svatováclavský speciál polotmavý z Chýně. Nejvíc mi chutnalo to polotmavý, bylo jako dort, tak jsem si dal dvě. Ale Ale je prej 14', píše Bejček na www.prvnipivnitramway.cz. (na tabuli měl napsáno 15'). Tak nevim.
Restaurace První Pivní tramway Restaurace První Pivní tramway
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Netradiční hospoda na zvlàštním místě s širokou nabídkou jídla a piv z menších pivovarů. Degustace piv z různých pivovarů se mi velmi líbila a rád se někdy vrátím.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Malá útulná stylová hospůdka s proměnlivou nabídkou piv a opravdu dlouhým seznamem těch nejlepších rumů. Rum pan vrchní servíruje se sklenkou vody a skrojkem chleba na vyčištění chuťových pohárků.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Co si budem' povídat, jednohubky jsou taková tramwayová klasika a bez nich je tady popíjení takový neúplný, jestli mi jako rozumíš. Občas se na ně trochu čeká, včera se čekalo dost dlouho!, ale u zdejšího piva to snad ani neva.
Restaurace První Pivní tramway
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
zrovna dnes v tom vyslovene letnim pocasi bylo kvalitne vychlazene pivo (jako obvykle psenicny primator) tim nejlepsim napadem! mistni jednohubky uz byly pouze tresnickou na dortu...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Občas tu jsou rozmíšky; hostinský a host jsou vepři ohledně poptávky (co chce host) a nabídky (co je na čepu). V Tramwayi jsou prvorepubliková hostinská pravidla naruby a pravdu má dycinky hostinský. Mimo stálic (3 piva) se to tu na čepu střídá a nikdo nemá jistotu, že na něj čeká jeho zrzavej oblíbenec. (Takže ten pán z Kutný Hory, co se zastavil na Rychtáře, protože to viděl včera na webu, byl s hostinským ve při zcela zbytečně; tahle tramway mu prostě už ujela. Tak snad příště). :-)
Restaurace První Pivní tramway Restaurace První Pivní tramway Restaurace První Pivní tramway
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
pivní tramwaj na spořilově rozhodně doporučuji navštívit všem, kteří máte rádi dobré pivo z menších pivovarů a nepohrdnete dobrou hospodskou kuchyní (pozor, legrační názvy jídel v lístku).

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO