Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 36x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace První Pivní tramway

První Pivní Tramvaj se nachází na tramvajové smyčce ve Spořilově. Nabízí rozmanitý výběr piv od malovýrobců, ale také pokrmů, které si k pivu můžete objednat.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Tak asi už všichni víme, že tady v Tramwayi je 8 píp. Taky už všichni víme, že tady maj' k pivu luxusní jednohubky, tzv. Hólomócké hubky. Tudíž a jelikoź je třeba připomenout Vansdorfskýho Kocoura: koupíš, dáš do mrazáku na 20 minut, otevřeš, naliješ a aplikuješ. Pozor: NÁVYKOVÉ!!!
Restaurace První Pivní tramway
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zastavit se zde ne jedno pivko,pokud se preve nachazite na sporilove je temer povinosti,v Prvni Pivni tramvayi si kazdej prijde na sve,at uz to jsou vyberova pivka na cepu,ci pestra strava ...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pokud chodí pán ministěr fináncií po hospodách, ktoré naozaj odmietajú nákup EET registračného zariaděnia, mohol by pro změnu přijít do Tramwaye, kde se účtenky vzorně vystavují. A mohol by vzjať aj pytol s koblihami, s meruňkovou marmeládou, s Trekem rádi k pivu zakousneme. A hlas ve volbách samozřejmě přislíbíme (předvolebním slibem nezarmoutíš).
Restaurace První Pivní tramway Restaurace První Pivní tramway
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO