Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 23x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace První Pivní tramway

První Pivní Tramvaj se nachází na tramvajové smyčce ve Spořilově. Nabízí rozmanitý výběr piv od malovýrobců, ale také pokrmů, které si k pivu můžete objednat.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Netradiční hospoda na zvlàštním místě s širokou nabídkou jídla a piv z menších pivovarů. Netradiční obsluha se zvláštním jídelním lístkem. Rád jsem přijel znovu za těmito znamenitými pivy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kombinace HH-Hanácké hubky (=klasický jednohubky, viz. předchozí recenze) a Svatováclavský speciál polotmavý 15' (je jako dort, viz. předchozí recenze) se k sobě dokonale snoubí a tvoří nepřekonatelnou dvojici.
Restaurace První Pivní tramway
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Včera byly "čtvrté" pípy obsazeny samejma patnáctkama: Blitzkrieeeg! svêtlý z Jičína, Litovel Ale světlý z Litovle, Svatováclavský speciál polotmavý z Chýně. Nejvíc mi chutnalo to polotmavý, bylo jako dort, tak jsem si dal dvě. Ale Ale je prej 14', píše Bejček na www.prvnipivnitramway.cz. (na tabuli měl napsáno 15'). Tak nevim.
Restaurace První Pivní tramway Restaurace První Pivní tramway
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO