Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

1 fotografie

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl
Na mapě

Informace Pru58 Restaurant

Asijská restaurace Pru58 se vyznačuje pečlivostí s výběrem lokálních ingrediencí a stará se o nevšední gastro zážitek dle tradičních receptur našich babiček "Lucky Mika" a "Ratana Phomprasit", obohacených o asijský šmrnc neboli twist. 

Zakladateli a šéfkuchaři jsou Sofia Smith a Štěpán Návrat, původně Café Buddha Balbínova, jejich gastro zkušenosti sahají až 33 let daleko a je invenci jejich mezinárodních zkušeností Sofia rozená Irko Malajka a Štěpán, který miluje cestování a gastronomii od útlého mládí. 

Různorodá historie a harmonie dává Pru58 správný "vibe" vývažený mladou dravosti Štěpána a zkušenosti Sofie. Ying Yang. Milým překvapením je jejich Chef´s Table, který se pořádá jednou za měsíc, který zaručuje nevšední asijský zážitek chutí. Při degustaci se ocitnete chutěmi v dálném východě, postupně v Bangkoku, Hanoji, Taipeji i Tokyu. 

Restaurace Pru58 nabízí denní polední menu, taktéž přes oběd můžete ochutnat zkrácenou verzi degustačního menu, které servíruje každý večer včetně a la carte. 

Stylový lifestylový interiér doprovází i asijský styl servírování doprostřed stolů, kde vám personál postupně naservíruje a představí vybrané pokrmy, z nich k nejoblíbenějším patří 7 hodin pečený hovězí rendang, raččí tom yum bisque, nadýchané variace taiwanských bao a dim sum knedlíčků. Pru58 je součástí sítě restaurací Cafe Buddha, kde patří pobočka v Norské i Benjamin, fine dining.


Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba