Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 6x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Provocateur Bistro

Přehled hodnocení
89% celkově
94% personál
86% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 3x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Slušně vyvedené jídlo v příjemném prostředí nového bistra na Perském náměstí. Měli jsme husu a quiche. Obojí chutné. Vytknout lze pouze chladný vzduch pronikajíci ode dveří.
Provocateur Bistro
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Byli jsme s kolegou pres oběd. Polévka i salát s těstovinami byly vyborne. Obsluha milá. Cenově na polední menu malinko dražší, ale poměr cena kvalita se rozhodne vyplatit. Byli jsme spokojeni.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi milé místo, které se objevilo v jinak dost utlumené lokalitě Petrské čtvrti. Pomohlo by podle mě méně "luxusní" stylizace, která možná zbytečně odrazuje - i když není úplně autentická, haute cuisine nečekejte. Příjemné místo, pokud doladí několik otazníků, budeme se vracet.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Parádní podvečerní letní zážitek. Na centrum Prahy skutečně klidné venkovní prostředí, kvalitní jídlo za velice rozumné ceny. Kvalita bister v centru Prahy se začíná velmi rychle zvedat a je radost objevovat taková místa, jako je právě třeba Provocateur.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO