Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Prostějovský ŠNYT

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Lehce sterilní, ale jinak docela příjemné prostředí podle konceptu pivovaru Lobkowitz. Obsluha studená a odtažitá, ale fungující v rámci standardů. Jídlo nedatažené, málo ohřáté, průměrné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jako vždy panovala pohoda a klid. Na jídlo jsme dlouho nečekali, Volili jsme hovězí roštěnou se šťouchaným bramborem. Perfektní. Jen ta dršťková polévka byla bez drštěk... . Restauraci bych doporučil. Obsluha jako vždy příjemná a milá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí restaurace je příjemné, v horní části je k dispozici i malá terasa, celkově je to hodně prostorná restaurace, nahoře je to ideální na různé oslavy atp. V době mé návštěvy jsem byla ráda za to, že jsme v horní části, dole se koukalo na fotbal. Obsluha ze začátku super, s postupem večera se jim asi moc nechtělo nahoru, takže to bylo trošku slabší, ale pořád ještě snesitelné. Pivo si kamarádi chválili, jídlo dobré, ale nějaký prostor pro zlepšení tu určitě je.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Moc pěkné prostředí, příjemná atmosféra, pozorná obsluha. Jídlo výborné, akorát výhrada ke špeclím, některé kousky byly tvrdší. Vepřová panenka výborná a čokoládový dort vynikající. Celkově jsme byli velice spokojeni.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO