Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Prostějovský ŠNYT

Jedná se o Original Premium PUB pivovaru Lobkowicz, Prostějovský ŠNYT je druhou pivnicí tohoto druhu v České Republice, příjďte ochutnat pivo z nabídky pivovaru Lobkowicz nebo některé z dalších pivovarů patřící pod tento pivovar, pivo je zde uskladněno v zachlazeném boxu na předem danou teplotu a je točeno do vychlazených sklenic.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Lehce sterilní, ale jinak docela příjemné prostředí podle konceptu pivovaru Lobkowitz. Obsluha studená a odtažitá, ale fungující v rámci standardů. Jídlo nedatažené, málo ohřáté, průměrné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jako vždy panovala pohoda a klid. Na jídlo jsme dlouho nečekali, Volili jsme hovězí roštěnou se šťouchaným bramborem. Perfektní. Jen ta dršťková polévka byla bez drštěk... . Restauraci bych doporučil. Obsluha jako vždy příjemná a milá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO