Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Prostějovský ŠNYT

Jedná se o Original Premium PUB pivovaru Lobkowicz, Prostějovský ŠNYT je druhou pivnicí tohoto druhu v České Republice, příjďte ochutnat pivo z nabídky pivovaru Lobkowicz nebo některé z dalších pivovarů patřící pod tento pivovar, pivo je zde uskladněno v zachlazeném boxu na předem danou teplotu a je točeno do vychlazených sklenic.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí restaurace je příjemné, v horní části je k dispozici i malá terasa, celkově je to hodně prostorná restaurace, nahoře je to ideální na různé oslavy atp. V době mé návštěvy jsem byla ráda za to, že jsme v horní části, dole se koukalo na fotbal. Obsluha ze začátku super, s postupem večera se jim asi moc nechtělo nahoru, takže to bylo trošku slabší, ale pořád ještě snesitelné. Pivo si kamarádi chválili, jídlo dobré, ale nějaký prostor pro zlepšení tu určitě je.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Moc pěkné prostředí, příjemná atmosféra, pozorná obsluha. Jídlo výborné, akorát výhrada ke špeclím, některé kousky byly tvrdší. Vepřová panenka výborná a čokoládový dort vynikající. Celkově jsme byli velice spokojeni.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO