Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Bio Oko

Přehled hodnocení
84% celkově
80% personál
73% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 1x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Hezké místo, příjemná obsluha, dobrý výběr pití. A samozřejmě můžete zajít i za kulturním zážitkem do kina ...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tam jsme jako doma. Vždycky živo. Po filmu nebo před nim pivo i do kina limosku. Dobrý výběr drinků. Dobrý nakládaný hermelín s bohatou zeleninovou oblohou a čerstvým chlebem.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Předností jsou dobré lokální nápoje = pivo, cider, limonády. Nedostatky vidím v tom, že obsluha je jen na baru a prostředí působí dost sterilně, jediná věc, která to vylepšuje jsou staré stylové plakáty na stěnách.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Kavárna Bio Oko nabízí malé občerstvení před filmem nebo po něm s posezením ve foyer kina. Nabídka nápojů je rozmanitá, jídla jsou závislá na denní nabídce. Jde převážně o sendviče, koláče či polévku. Personál je vstřícný, u stolečků však neobsluhuje. Je nutné dojít vždy k baru.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bio Oko je idealni prostredi na posezeni s kamarady u piva, nebo kafe, to uz zalezi na Vas. To je prave to misto kam se chce vratit, nebo zajit na kafe, kdyz jsem v Holesovicich. Ma fantastickou atmosferu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Přednosti: Pestrá nabídka nápojů, velmi společenská atmosféra, ochotný personál, možnost si vzít nápoje (v kelímku) do sálu kina. Nedokonalosti: nevábné prostředí, obsluha jen na baru, vyšší ceny.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kdyz odhlednu od faktu, ze na nasi rezervaci personal zapomnel, tak vse v pohode, vedeli jsme do ceho jdeme. Do Oka se chodi za atmosferou a za filmy. Oboji se nam splnilo, a nakonec jsem si i sedli, takze v pohode.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO