Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Přízemí

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Lidi se sem už naučili chodit, proto by to chtělo posílit personální obsazeni. V době oběda absolutně nestihaji. Voda není na stole, příbory taky ne. Nejlepší jídlo často už v 12 vyprodano. Po příchodu si počkáte tak 10min než si vás někdo všimne. Nefunkční klimatizace. Bohužel. Jinak kuchař vaří dobře.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná restaurace se zajímavou nabídkou jidel. Polední menu ž kterého si vybere kazdy. Vyborne dezerty. Dzbanek vody zdarma. Těším se až zkusím pizzu za bezkonkurenční cenu. Velká pochvala. Ma oblíbená obedova restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo vynikající. Porce tak akorát. Pivo musí být roztočené, pak je dobré. Velké plus je příjemné a hlavně nekuřácké prostředí. Komunikace s RESTU nejspíš nefunguje, o naší rezervaci nevěděli.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Co se prostředí a vaření týká, byl jsem velice spokojen. Ceny jídel i pití byly naprosto v pořádku. Maličkost, kvůli které bych podnik nedoporučil byla obsluha. Velmi zkráceně řečeno. Byla dost zvláštní. Je celkem nepříjemné, když si člověk v restauraci musí hlídat vlastní objednávky a víckrát o ně žádat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Přízemí je opravdu pěkný podnik s velmi milým a ochotným personálem. Kuchyni nelze vůbec nic vytknout. Co se týká cen, tak na tuto lokalitu jsou velmi příznivé.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět další příjemná návštěva v této restauraci. Jídlo výborné, obsluha velmi milá a vstřícná, že se tu cítíte skutečně vítáni. Rádi se sem zas a znovu vracíme. Děkujeme!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Vůbec neměli ponětí o tom, že jsem si rezervoval prostřednictvím systému Rest místa, ale bylo tam volno, spíše prázdno. Jídlo dobré, pivo pouze staropramen, reklamní akce trapnost s jedním malým pivem a nic víc
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, interiér jednoduchý, starší. Obsluha milá, jen na celou restauraci pouze jeden nový číšník. Jídlo bylo moc dobré, ale délka jeho přípravy byla delší a vzhledem k tomu, že nikdo jiný v restauraci jídlo objednáno neměl trochu zbytečné, na dezert jsme čekali asi půl hodiny... Celkově ale podnik mohu doporučit :)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO