Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Přízemí

Nekuřácká restaurace / pivnice s poctivou českou kuchyní. Klasická česká jídla za příznivou cenu. Čerstvost a dobré suroviny. Slušný výběr piv.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo vynikající. Porce tak akorát. Pivo musí být roztočené, pak je dobré. Velké plus je příjemné a hlavně nekuřácké prostředí. Komunikace s RESTU nejspíš nefunguje, o naší rezervaci nevěděli.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Co se prostředí a vaření týká, byl jsem velice spokojen. Ceny jídel i pití byly naprosto v pořádku. Maličkost, kvůli které bych podnik nedoporučil byla obsluha. Velmi zkráceně řečeno. Byla dost zvláštní. Je celkem nepříjemné, když si člověk v restauraci musí hlídat vlastní objednávky a víckrát o ně žádat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Přízemí je opravdu pěkný podnik s velmi milým a ochotným personálem. Kuchyni nelze vůbec nic vytknout. Co se týká cen, tak na tuto lokalitu jsou velmi příznivé.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO