Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Přízemí

Nekuřácká restaurace / pivnice s poctivou českou kuchyní. Klasická česká jídla za příznivou cenu. Čerstvost a dobré suroviny. Slušný výběr piv.

Recenze restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Lidi se sem už naučili chodit, proto by to chtělo posílit personální obsazeni. V době oběda absolutně nestihaji. Voda není na stole, příbory taky ne. Nejlepší jídlo často už v 12 vyprodano. Po příchodu si počkáte tak 10min než si vás někdo všimne. Nefunkční klimatizace. Bohužel. Jinak kuchař vaří dobře.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná restaurace se zajímavou nabídkou jidel. Polední menu ž kterého si vybere kazdy. Vyborne dezerty. Dzbanek vody zdarma. Těším se až zkusím pizzu za bezkonkurenční cenu. Velká pochvala. Ma oblíbená obedova restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo vynikající. Porce tak akorát. Pivo musí být roztočené, pak je dobré. Velké plus je příjemné a hlavně nekuřácké prostředí. Komunikace s RESTU nejspíš nefunguje, o naší rezervaci nevěděli.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO