Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 382x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Primátorka pod terasami

Přehled hodnocení
92% celkově
91% personál
89% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 242x
4 105x
3 16x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné a klidné prostředí s oddělenými prostory a salonky tak, aby se hosté navzájem nerušili. Rozumné ceny za velmi dobré jídlo a bohatá nabídka nápojů. A k tomu všemu milý personál. Celkově vyvážená kvalitní restaurace, která se hodí pro různé příležitosti a nikdy nezklame. Vždy se sem rád vracím.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V sedmi jsme prověřili kvality kuchyně dostatečně a dospěli k závěru, že v této restauraci se dá dobře najíst. Žádné jídlo ani není "bomba", kreativita není prvořadá. Nicméně nám chutnala jak kachní jatýrka, tak různé saláty (i když například César neměl se správným César salátem nic společného), panenka byla správně propečená do růžova, ale hranolky byly houževnaté. O dobrou náladu u jídla se starala i velice příjemná usměvavá servírka, která si báječně rozuměla i s malými dětmi.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S manželkou jsme do této restaurace zavítali na oběd poprvé a byli jsme tam spokojeni jak s jídlem, tak s velmi příjemnou a ochotnou obsluhou. Prostředí je příjemné. Celkově mohu Primátorku určitě doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace jsme zavítali s přáteli na večeři. Prostředí je zde velmi příjemné, opět nová výstava obrazů. Personál pozorný, milý. Jídlo bylo dobré, i když mohlo být teplejší. Návštěvu této restaurace všem doporučuji.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Nebyla jsem v této restauraci poprvé. Vždy byla obsluha velmi ochotná a příjemná, proto jsem si na oslavu svých 70 narozenin vybrala Vaši restauraci. Byla jsem tu s přítelkyní a 27.1. s rodinou. Moc se nám u Vás oslava líbila. Chválili jsme jídlo , prostředí , , prostě vše. Děkujeme a budeme Vás všem doporučovat. Scházíme se u Vás na srazy ze strojní průmyslovky,
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO