Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 326x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Primátorka pod terasami

Přehled hodnocení
90% celkově
90% personál
88% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 203x
4 89x
3 15x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Včerejší návštěva Primátorky byla naprosto luxusní. Měli jsme žebra Jack Daniels, která byla výborně dochucená a úplně se rozpadala. Rozhodně někdy zajdeme znovu a podnik doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Po nějaké době jsme zavítali opět do Primátorky. Zaujala nás nová výstava fotografií. Zaujala nás sezónní zvěřinová nabídka, jen škoda, že avizovaná lovecká topinka nebyla, nicméně dřevorubecký steak byl dostatečnou náhradou. Rádi se zase ukážeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemná restaurace, ideální na posezení s přáteli. Moc se mi líbí fotografie, které jsou všude po stěnách. Jídlo bylo moc dobré, za danou cenu si není na co stěžovat. Doporučuji dřevorubecký steak.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá nabídka cenově přijatelných jídel a piv (například speciály piva Primátor), moc milá obsluha. Překvapivě i obyčejný smažený sýr je v podání restaurace Primátorka dokonalý :) Doporučujeme!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Při příchodu do restaurace jsme zjistili, že o naší rezervaci personál nevěděl, přesto vše zařídili. Prostředí restaurace bylo velmi příjemné, obsluha rychlá, vstřícná. Kachní stehno i flan steak vynikající. Návštěvu této restaurace všem doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborná nabídka jídel, konkrétně dýňové menu. Kvalitní pivo Primátor Špringl - vařeno poměrně vzácným postupem na 3 rmuty a chmeleno čerstvým chmelem. Příjemný personál.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace především na pivo primátor, všechny druhy. Cenově přijatelná a odpovídající kvalitě. Všude čisto a pořádek, rychlá a milá obsluha. Doporučejeme pro návštěvu.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
jídlo průměrné, nabídka slušná, ovšem naprosto tragický číšník . s prázdnou hospodou neměl na nic čas, vše mu trvalo neskutečně dlouho a na vše se muselo hodně dlouho čekat. včetně jeho komentáře" tak to si počkáte" - odpověď na žádost dvou pánů o pivo...
Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 5
Příjemný podnik interiér moderní Jídla byla dobrá a na úrovni. Obsluha možná trochu pomalejší, Ceny se mohou zdát někomu mírně vyšší, nicméně odpovídají kvalitě.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO