Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 381x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Primátorka pod terasami

Restaurace Primátorka Pod Terasami se nachází v centru krajského města Hradec Králové v docházkové vzdálenosti od historického centra. Uvítá vás zde příjemná obsluha a jistě si vyberete z nabídky výborné kuchyně. Nabízí zde i speciální piva Primátor, které si můžete vychutnat v příjemném prostředí vkusně a svěže zařízeného interiéru. Nabízí zde též širokou paletu kvalitních vín, a to jak moravských, tak zahraničních - původem např. z Francie. V nabídce restaurace naleznete i vysoce kvalitní archivní vína. V restauraci můžete pořádat své firemní akce a večírky - k dispozici jsou vám dva salonky. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V sedmi jsme prověřili kvality kuchyně dostatečně a dospěli k závěru, že v této restauraci se dá dobře najíst. Žádné jídlo ani není "bomba", kreativita není prvořadá. Nicméně nám chutnala jak kachní jatýrka, tak různé saláty (i když například César neměl se správným César salátem nic společného), panenka byla správně propečená do růžova, ale hranolky byly houževnaté. O dobrou náladu u jídla se starala i velice příjemná usměvavá servírka, která si báječně rozuměla i s malými dětmi.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO