Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 389x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Primátorka pod terasami

Restaurace Primátorka Pod Terasami se nachází v centru krajského města Hradec Králové v docházkové vzdálenosti od historického centra. Uvítá vás zde příjemná obsluha a jistě si vyberete z nabídky výborné kuchyně. Nabízí zde i speciální piva Primátor, které si můžete vychutnat v příjemném prostředí vkusně a svěže zařízeného interiéru. Nabízí zde též širokou paletu kvalitních vín, a to jak moravských, tak zahraničních - původem např. z Francie. V nabídce restaurace naleznete i vysoce kvalitní archivní vína. V restauraci můžete pořádat své firemní akce a večírky - k dispozici jsou vám dva salonky. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Po delší době jsme navštívili tuto restauraci a byli jsme nadmíru spokojeni - příjemná, milá a pozorná obsluha a vynikající jídla - bylo nás 22 a všichni jen chválili a kvitovali výběr restaurace. Děkujeme a přejeme další spokojené zákazníky.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Pan cisnik super.A to stiha jeste vic veci.Hudba fajn.Tak by mela obsluha vypadat.Jidlo dobre ale nic výjimečného.Zachody uchazeji jen moc horka voda na ruce.Pekne zarizena restaurace. Pivo vyborne svěží.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO