Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 327x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Primátorka pod terasami

Restaurace Primátorka Pod Terasami se nachází v centru krajského města Hradec Králové v docházkové vzdálenosti od historického centra. Uvítá vás zde příjemná obsluha a jistě si vyberete z nabídky výborné kuchyně. Nabízí zde i speciální piva Primátor, které si můžete vychutnat v příjemném prostředí vkusně a svěže zařízeného interiéru. Nabízí zde též širokou paletu kvalitních vín, a to jak moravských, tak zahraničních - původem např. z Francie. V nabídce restaurace naleznete i vysoce kvalitní archivní vína. V restauraci můžete pořádat své firemní akce a večírky - k dispozici jsou vám dva salonky. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Včerejší návštěva Primátorky byla naprosto luxusní. Měli jsme žebra Jack Daniels, která byla výborně dochucená a úplně se rozpadala. Rozhodně někdy zajdeme znovu a podnik doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Po nějaké době jsme zavítali opět do Primátorky. Zaujala nás nová výstava fotografií. Zaujala nás sezónní zvěřinová nabídka, jen škoda, že avizovaná lovecká topinka nebyla, nicméně dřevorubecký steak byl dostatečnou náhradou. Rádi se zase ukážeme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO