Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 387x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Primátorka pod terasami

Restaurace Primátorka Pod Terasami se nachází v centru krajského města Hradec Králové v docházkové vzdálenosti od historického centra. Uvítá vás zde příjemná obsluha a jistě si vyberete z nabídky výborné kuchyně. Nabízí zde i speciální piva Primátor, které si můžete vychutnat v příjemném prostředí vkusně a svěže zařízeného interiéru. Nabízí zde též širokou paletu kvalitních vín, a to jak moravských, tak zahraničních - původem např. z Francie. V nabídce restaurace naleznete i vysoce kvalitní archivní vína. V restauraci můžete pořádat své firemní akce a večírky - k dispozici jsou vám dva salonky. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tentokrát neváhám dát pět hvězdiček, protože jídlo bylo opravdu vynikající. Ve třech lidech tři různá jídla a všechna skvělá. Vše završeno výborným zákuskem :). Příjemné, klidné a nekuřácké prostředí a personál velmi ochotný a pozorný. Absolutní spokojenost.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tentokrát jsme zašli jen posedět u piva (hvězdičky za jídlo dávám podle dřívější zkušenosti). Perfektní je široká nabídka primátorských piv včetně speciálů. Obsluha příjemná a velké plus za nekuřácké prostředí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO