Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Prima Restaurace

Prima restaurace se nachází přímo naproti Státnímu hradu a zámku Český Krumlov, ve směru na Lipno, 5 minut chůze od hlavního náměstí. Nabízí tak hostům nevšední výhled na zámek a Jelení zahradu. Restaurace je rozdělena posuvnou stěnou na salonek s 20ti místy, restauraci pro 35 hostů a konečně letní terasu s 30ti místy. Služby tak ocení především skupiny při příležitosti rodinných oslav, sešlostí, třídních srazů, firemních večírků nebo i svateb. Kouření je povoleno pouze na terase.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Prima jsme byli na hovězí tataráčku a moc jsme si pochutnali. Chyběla nám z koření mletá červená paprika a topinky by nemusely být tak tlusté, ale jinak jsme byli spokojení.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Udělali jsme si zde zastávku před představením otáčivého hlediště. Bohužel jsme přijeli později a moc času na jídlo jsme neměli. Proto musíme pochválit rychlost kuchyně a obsluhy, která byla úžasná. Jídlo zde máme rádi a vždy při návštěvě Českého Krumlova se musíme zastavit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO