Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 17x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Hotel Epocha

    Janov nad Nisou, Loučná nad Nisou 59, 46811
  • Orion

    Liberec, Jizerská 250, 46015

Restaurace Prezidentská chata

Prezidentská chata je oblíbenou destinací nejen sportovně založených návštěvníků Jizerských hor. Ať už patříte mezi turisty, běžkaře, cyklisty, nebo chcete s rodinou vyrazit na výlet do hor a dobře se najíst, Prezidentská chata je pro vás tou správnou volbou. Celodřevěná chata z roku 1929 si i po nedávné rekonstrukci zachovala svúj nezaměnitelný charakter, pro který se sem s oblibou vrací nejen skalní příznivci výletů do Jizerek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V Prezidentské chatě se nám velice líbilo. Skvěle nám tu chutnalo, jejich čočka s lučinou byla vynikající a boršč byl výborný. Určitě se tu zase někdy zastavíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zajímavá restaurace v srdci Jizerských hor. Jídelní lístek skvěle krátký, v kterém nemusíte studovat nabídku hodinu. Dobrá volba pro skvělou večeři s přáteli i rodinou.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Rezervovat se sem nedá, neboť na horách se to tu točí. Personál lítá jako blázen, ale i přes neskutečný nápor hostů je profesionální, není nervózní a neváhá se zastavit a mile poradit. Klobouk dolů před takovým frmolem. Jídlo parádní, kvalita nás tu nikdy nezklamala.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO