Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Premier Mercato

Přehled hodnocení
93% celkově
88% personál
96% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 1x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pleasant atmosphere and decent food with friendly service.. The interior is a spacious, remodeled industrial site.. There's also a deli attached, where you can buy food to take home.. If you are up to 4 people, I recommend taking a table at on of the windows..
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé polední menu v krásném prostředí. Těstoviny tagliatelle výborné, domácí limonáda taktéž. Přinesené pečivo na stůl před jídlem u poledního menu se také moc nevidí. Na cestu si pak můžete koupit i nějaký zákusek ke svačině (já zvolil makovou buchtu) či něco z delikates na doma. Ceny o něco vyšší, ale myslím že zcela odpovídají kvalitě. Trochu zmatečný systém - objednávka u stolu, ale platba na pokladně u východu.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásne prostredie na rannú kávu
Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 3
úžasný koncept restaurace spojené s prodejnou lahůdek a vlastní pekárnou v industriálním stylu. na začátku byla novým koštětem, nyní lehce polevuje z nasazené laťky. vše je o lidech. ceny jsou pro každodenní oběd příliš vysoké a pro příjemné posezení na večeři restaurace zavírá brzy (21:30). byly jsme tam večer v poloprázdné restauraci, na jídelním lístku 4 jídla a kuchař nám do jednoho jídla zapomněl dát 2 suroviny ze 4 - dostaly jsme je zvlášť a jídlo si dovařily na stole... další jídlo trošku drzá číšnice popletla a donesla něco jiného (bohužel pro restauraci levnějšího), ačkoli jsme se jí ještě před objednávkou dotazovaly, jak se jídlo správně vyslovuje.... do třetice zmatek s účty, neb snědený dezert nebyl namarkován.... sice byla omluva, ale myslím, že by se slušelo to napravit více... tak nebylo spropitné a zbyla hořká pachuť nenaplněného očekávání ... škoda
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí restaurace je moc zajímavé, jelikož je to restaurace a prodejna v jednom. Kolem dokola jsou police se zbožím, které můžete obhlížet i od stolu počas jídla. Byla jsem tam v době oběda, jídlo bylo moc chutné a obsluha příjemná (i když na moji objednávku slečna zapoměla).
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Trochu malá porce, chutove vyborne. Hlad jsem mel uz na konci pobytu v bistru :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO