Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 12x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bistro Premier Mercato

Přehled hodnocení
95% celkově
87% personál
93% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 9x
4 2x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Bistra mám v poslední době v oblibě a tohle je jedno z těch lepších. Ocenil bych hezký interiér - stále častější koncept, kdy restauraci doplňuje pekárna, nabídka vína a různých delikates a také velmi dobré jídlo, byť cena mi přišla trochu vyšší, než by mohla být. Velmi dobré je i pivo, i když cena opět zbytečně vysoká. Mínusem je otevíračka jen v pracovní dny a nemožnost rezervace v době oběda. Každopádně stojí za návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Originální restaurace v Karlíně, jen kousek od Karlínského náměstí. Skvělá večeře v příjemném prostředí, zajímavé sladké zákusky a po večeři ještě možnost nakoupit nějaká delikatesy na doma či pečivo k snídani. Ceny počítejte mírně vyšší, vzhledem ke kvalitě a úrovni podniku.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Bistro Premier Mercato v Karlíně je ideálním místem pro business schůzky, zejména díky jeho poloze. Výhodou je ranní otevírací doba- dá hezky posnídat hned z kraje dne. Velmi se nám líbil i koncept restaurace.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pleasant atmosphere and decent food with friendly service.. The interior is a spacious, remodeled industrial site.. There's also a deli attached, where you can buy food to take home.. If you are up to 4 people, I recommend taking a table at on of the windows..
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé polední menu v krásném prostředí. Těstoviny tagliatelle výborné, domácí limonáda taktéž. Přinesené pečivo na stůl před jídlem u poledního menu se také moc nevidí. Na cestu si pak můžete koupit i nějaký zákusek ke svačině (já zvolil makovou buchtu) či něco z delikates na doma. Ceny o něco vyšší, ale myslím že zcela odpovídají kvalitě. Trochu zmatečný systém - objednávka u stolu, ale platba na pokladně u východu.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásne prostredie na rannú kávu
Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 3
úžasný koncept restaurace spojené s prodejnou lahůdek a vlastní pekárnou v industriálním stylu. na začátku byla novým koštětem, nyní lehce polevuje z nasazené laťky. vše je o lidech. ceny jsou pro každodenní oběd příliš vysoké a pro příjemné posezení na večeři restaurace zavírá brzy (21:30). byly jsme tam večer v poloprázdné restauraci, na jídelním lístku 4 jídla a kuchař nám do jednoho jídla zapomněl dát 2 suroviny ze 4 - dostaly jsme je zvlášť a jídlo si dovařily na stole... další jídlo trošku drzá číšnice popletla a donesla něco jiného (bohužel pro restauraci levnějšího), ačkoli jsme se jí ještě před objednávkou dotazovaly, jak se jídlo správně vyslovuje.... do třetice zmatek s účty, neb snědený dezert nebyl namarkován.... sice byla omluva, ale myslím, že by se slušelo to napravit více... tak nebylo spropitné a zbyla hořká pachuť nenaplněného očekávání ... škoda
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO