Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 12x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bistro Premier Mercato

Bistro a obchod s delikatesami s vlastní pekárnou. Snídaně, obědy a snacky a prodej top produktů od sýrů, olejů a uzenin po kvalitní vína a destiláty. Každý den pro vás zde pečou čerstvé ručně pletené housky, kváskový, pšeničný či bezlepkový chléb i domácí koláče.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Bistra mám v poslední době v oblibě a tohle je jedno z těch lepších. Ocenil bych hezký interiér - stále častější koncept, kdy restauraci doplňuje pekárna, nabídka vína a různých delikates a také velmi dobré jídlo, byť cena mi přišla trochu vyšší, než by mohla být. Velmi dobré je i pivo, i když cena opět zbytečně vysoká. Mínusem je otevíračka jen v pracovní dny a nemožnost rezervace v době oběda. Každopádně stojí za návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Originální restaurace v Karlíně, jen kousek od Karlínského náměstí. Skvělá večeře v příjemném prostředí, zajímavé sladké zákusky a po večeři ještě možnost nakoupit nějaká delikatesy na doma či pečivo k snídani. Ceny počítejte mírně vyšší, vzhledem ke kvalitě a úrovni podniku.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO