Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Premier Mercato

Bistro a obchod s delikatesami s vlastní pekárnou. Snídaně, obědy a snacky a prodej top produktů od sýrů, olejů a uzenin po kvalitní vína a destiláty. Každý den pro vás zde pečou čerstvé ručně pletené housky, kváskový, pšeničný či bezlepkový chléb i domácí koláče.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pleasant atmosphere and decent food with friendly service.. The interior is a spacious, remodeled industrial site.. There's also a deli attached, where you can buy food to take home.. If you are up to 4 people, I recommend taking a table at on of the windows..
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé polední menu v krásném prostředí. Těstoviny tagliatelle výborné, domácí limonáda taktéž. Přinesené pečivo na stůl před jídlem u poledního menu se také moc nevidí. Na cestu si pak můžete koupit i nějaký zákusek ke svačině (já zvolil makovou buchtu) či něco z delikates na doma. Ceny o něco vyšší, ale myslím že zcela odpovídají kvalitě. Trochu zmatečný systém - objednávka u stolu, ale platba na pokladně u východu.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO