Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Kravín

    Praha, Náměstí Míru 109/18, 12000

Restaurace Prague Beer Museum Náměstí Míru

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Celkem ok prostredi, ale kureci nugety chutnaji hur nez v mc donalds (nekde v oblasti smazene zinky na umivani) a hlavne obsluha nestoji za moc. Misto obsluhovani se bavi s kamarady na baru a dle vlastnich slov: "ma pouze dve nohy, taky si obcas musi dojit vycurat a hlavne menila vodu z piva". To je pak jasne ze cela zadni mistnost ceka na pivo 20 minut, kdys se musi menit "voda z piva".
Celkově   
personál 2
prostředí 1
jídlo 3
Na pivo s kamarady dobre, vsude plno cizincu a tak, ale je tu strasne zakourino a dost hlucno. Venku na ulici to neni spatne i kdyz tech par stolu byva celken rychle obsazeno.
Celkově  
personál 4
prostředí 1
jídlo 4
Jako vzdy celkem dobre na posezeni s prateli, kolem je spousta cizincu a milovniky piva potesi velky vyber vsemoznych piv z malych pivovaru atd. Jen kdyby to bylo nekuracke...
Celkově  
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Je to podnik dobre vyhovujici, kdyz byste radi posedeli s prateli, i kdyz leda pokud nikomi z nich nevadi kour, protoze ten je bohuzel vsudypritomny. Jinak ruzna zajimava piva dobra.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Restaurace ma slusne umisteni. Hlavni prednosti je samozrejme velky vyber piv z ruznych mensich pivovaru. Bylo by to super, kdyby tak jete k tomu pribylo nekuracke prostredi.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO