Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 15x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pradlenka

Přehled hodnocení
77% celkově
86% personál
72% prostředí
66% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 10x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Na takto všímavou obsluhu jsme dlouho nikde nenarazili. Několikrát vyměněný popelník, pivo bez prodlev a neustále doplňováno a oba číšníci velice příjemní. Kaňkou byl podprůměrný burger ala rychlá občerstvení na ulici.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
V této restauraci jsem byla poprvé. Jedli jsem všichni stejné jídlo, Burger (dle webových stránek měli mít na výběr tři Burgery, ale na jídelním lístku byl pouze jeden). Bohužel jsme se shodli, že to žádná pecka nebyla, dokonce musím říci, že to byl asi zatím nejslabší burger co jsem si kde doposud dala). Nicméně obsluha byla milá a rozhodně jsme nemuseli dlouho čekat na pivo, ba naopak, pokud jsme už měli téměř dopito, na stole byl ihned další půllitr výborné plzně. Restaurace mi rozhodně příliš zakouřená nepřišla viz předchozí recenze.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace mě překvapila klidným a čistým prostředím. Servírka byla velmi pozorna a usměvava. Velmi mi chutnala domaci limonáda. Kuchyň standardní. Ideální podnik na poledni menu, není zde přelidněno.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Pradlenka je příjemné prostředí, kde dobře vaří a mají výborné pivečko. Obsluha je vždy příjemná a ochotná. Návštěvu této restaurace bych jedině doporučil.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Maji tu dobre pivo a i jidlo ujde. Bohuzel se temer vsude kouri, s vyjimkou salonku, coz je jedna mistnost pro par lidi. Na pipe je Plzen a je pitelna. Obsluha jak kdy...
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Pražská restaurace, která nijak nenadchne. Jídlo nepřekvapí. Palec nahoru za točený Kingswood cider na led a příjemnou, usměvavou obsluhu. Jinak tuctová hospoda...tak třeba někdy zase, ale už jen na pivko.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Prostředí restaurace je příjemné i když samotná restaurace se nachází na místě kam bych za tmy rozhodně nejel. Doporučuji využit denní nabídku (k dispozici i o víkendu).
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Obsluha pohodová, přiměřeně rychlá, nikdy nám nic nechybělo. Jen ten kouř... Člověk ho v kuřácké části tak nějak očekává, ale tohle bylo příliš. Po aktivaci "ventilačního systému" (tedy otevření okna a zapnutí stropního větráku) o něco lepší. Jinak příjemné místo.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Je to spíš restaurace na pivo a jídlo. Pivo mají dobré, obsluha byla milá. Bohužel je tam dosti zakouřené, pro nekuřáky je pouze jedna místnost vzadu, ale dá se.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO