Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 21x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Prádelna café

Prádelna café je malá kavárna s kapacitou pouhých 20 míst nedaleko náměstí Jiřího z Poděbrad. Pečou koláče, připravují domácí zmrzlinu, panini, saláty, polévku a další malé dobroty. Vše vždy z těch nejčerstvějších surovin. Vychutnejte si fair trade 100% arabiku z pražírny Coffee Source. Nebo poseďte u sklenky vína či u panáčka něčeho důraznějšího. Kavárna je nekuřácká, hostům je k dispozici wi-fi a denní tisk.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rozkošná hipster kavárnička Kavárna Prádelna café nabízí každý den úžasné domácí polévky. Slečny mají vždy nachystané plechy s domácím koláčem a nedokážete si vybrat. Doporučuji a těším se na další návštěvu!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
...několikátá návštěva a opět velmi spokojen! Nabídka rozmanitá, věřím, že každý si něco najde... ;-) a holky (obsluha) tuze milá a dojem velmi domácký ;-) někdy se lehce déle čeká na donášku, ale jednak to není "mekáč"(naštěstí!) a když člověk vidí tu minikuchyňku, kde vše připravují, tak klobouk dolů! Určitě přijdu zas!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO