Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 317x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Plzeň

Přehled hodnocení
87% celkově
88% personál
85% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 171x
4 102x
3 20x
2 3x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hospoda opět splnila naše očekávání. V konkurenci ostatních restaurací, které nabízejí českou kuchyni, zde nejvíce souhlasí poměr cena a výkon. Jídlo bylo v pořádku, personál milý a pohotový.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Dobré jídlo, sice pro někoho trošku dražší, ale kvalita produktu lze v jídle poměrně snadno poznat. Přes oběd bývá plno, tak určitě doporučuji rezervaci přes Restu.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Ve srovnání s ostatními Potrefenými Husami musím říct, že mne tahle velmi zklamala. Výběr z jídelního lístku nebyl až tak špatný, ale jídlo bylo obyčejné, chyběl mu šmrnc. A na to, že jsme byli v restauraci téměř sami, jsme čekali opravdu dlouho. Ani obsluhu bych nehodnotila jako extrémně příjemnou. Spíš takový průměr. Za mně tedy 3* a příště raději jinam...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
předvánoční návštěva husičky byla příjemná, plná výborného jídla i pití, mohu jen doporučit, jediná nevýhoda je dle mě opravdu místy dost vysoká cenová hladina...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha byla milá a pozorná, ihned nás usadili k našemu stolu. Ochutnali jsme novinku - filety ze pstruha a můžeme doporučit. Kuřecí salát - chuťově dobrý :), ale mít kuřecí maso na bagetce místo v salátu bylo pro mě trochu nelogické. Jinak doporučujeme k návštěvě.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Chodím do tohoto podniku vyjímečně, ale dříve na mne udělal dojem zajímavými gurmánskými lahůdkami, proto jsem si chtěla ověřit zda stále drží kvalitu. Bohužel s Caesar salátem jsem byla nespokojená. Přes velké kusy slaniny, krutonů, 2 půlky vejce natvrdo nebyl salát skoro vidět.... Ale pstruží filety byly výborné, takže poloviční spokojenost.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Vzhledem ke svátečnímu a vánočnímu času člověk přimhouří oči, ale nějaké nedokonalosti by se našly. Nadchl mě čokoládový fondant, který sice nebyl podaný spolu s kávou, ač jsem o to "prosila" ;)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO