Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 317x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Plzeň

Potrefená husa v Plzni byla otevřena jako desátá jubilejní pobočka sítě značkových restaurací pivovarů Staropramen oceněných prestižní cenou řádem Jaroslava Vašaty. Poskytuje to pravé útočiště všem gurmánům i pivařům.

K hlavním trumfům podniku patří neopakovatelná atmosféra, skvělá kuchyně postavená na kvalitě a čerstvosti surovin a široký výběr značkových piv a vín. Dlouhý bar s ojedinělým výčepem s osmi druhy točených piv, pódium a salonek poskytují pestrou paletu možností, jak v Potrefené huse trávit volný čas.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hospoda opět splnila naše očekávání. V konkurenci ostatních restaurací, které nabízejí českou kuchyni, zde nejvíce souhlasí poměr cena a výkon. Jídlo bylo v pořádku, personál milý a pohotový.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Dobré jídlo, sice pro někoho trošku dražší, ale kvalita produktu lze v jídle poměrně snadno poznat. Přes oběd bývá plno, tak určitě doporučuji rezervaci přes Restu.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Ve srovnání s ostatními Potrefenými Husami musím říct, že mne tahle velmi zklamala. Výběr z jídelního lístku nebyl až tak špatný, ale jídlo bylo obyčejné, chyběl mu šmrnc. A na to, že jsme byli v restauraci téměř sami, jsme čekali opravdu dlouho. Ani obsluhu bych nehodnotila jako extrémně příjemnou. Spíš takový průměr. Za mně tedy 3* a příště raději jinam...
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO