Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 314x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Plzeň

Potrefená husa v Plzni byla otevřena jako desátá jubilejní pobočka sítě značkových restaurací pivovarů Staropramen oceněných prestižní cenou řádem Jaroslava Vašaty. Poskytuje to pravé útočiště všem gurmánům i pivařům.

K hlavním trumfům podniku patří neopakovatelná atmosféra, skvělá kuchyně postavená na kvalitě a čerstvosti surovin a široký výběr značkových piv a vín. Dlouhý bar s ojedinělým výčepem s osmi druhy točených piv, pódium a salonek poskytují pestrou paletu možností, jak v Potrefené huse trávit volný čas.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
předvánoční návštěva husičky byla příjemná, plná výborného jídla i pití, mohu jen doporučit, jediná nevýhoda je dle mě opravdu místy dost vysoká cenová hladina...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha byla milá a pozorná, ihned nás usadili k našemu stolu. Ochutnali jsme novinku - filety ze pstruha a můžeme doporučit. Kuřecí salát - chuťově dobrý :), ale mít kuřecí maso na bagetce místo v salátu bylo pro mě trochu nelogické. Jinak doporučujeme k návštěvě.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Chodím do tohoto podniku vyjímečně, ale dříve na mne udělal dojem zajímavými gurmánskými lahůdkami, proto jsem si chtěla ověřit zda stále drží kvalitu. Bohužel s Caesar salátem jsem byla nespokojená. Přes velké kusy slaniny, krutonů, 2 půlky vejce natvrdo nebyl salát skoro vidět.... Ale pstruží filety byly výborné, takže poloviční spokojenost.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO