Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 59x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Potrefená Husa Zlín

Oblíbená restaurace Potrefená Husa ve Zlíně si klade za cíl vytvořit místo, které obnoví jednu z nejmilejších tradic naší země – kulturu pití piva. A zanechá z návštěvy u zákazníků ten nejlepší dojem, ať už výborného jídla, tak i příjemné obsluhy.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Potrefená husa je pro mě synonymem kvality, zábavy a dobrého prostředí. Člověk se zde cítí příjemně k čemuž přispívá i ochotný, profesionální personál. Také výběr je více než dostačující.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jednání pilsnerských zaměstnanců v konceptu Staropramenu bylo trochu morbidní, ale ostatně proč ne. Když jsem řekl kolegům, že mám chuť na Husu, tak to pochopili jinak ... ale nevadí, husu tam měli ;)
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vetsinou navstevuji v prubehu menu. Personal prijemny. Jidlo dobre, jedine co bych vytkla nepochopitelne draha jakakoliv zmena v menu popripade zamena prilohy. Celkove bych hodnotila kladne a na poledni menu doporucila.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO