Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 270x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Vinohrady

Potrefená Husa na Vinohradech je vůbec první Potrefená Husa v České republice a od svého otevření v roce 1999 je po celou dobu svého života rájem pro všechny milovníky originálního designu, živé, přátelské atmosféry. Restaurace nabízí širokou škálu točených i lahvových piv a velký výběr kulinářských specialit.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Koncept potrefené husy mám rád a do této konkretní restaurace jsem přiěel po několika letech. Dříve jsem tam chodil rád na vinikající Velvet, který už bohužel zřejmě neexistuje. Celkový dojem je dobrý, nicměně co mě zklamalo bylo jídlo, konkrétně žebra. Tak tučná a celkově z toho důvodu nedobrá jsem dlouho nikde nejedl. A navíc za tu cenu bych opravdu očekával jinou kvalitu. Takže bohužel další návštěvu z toho důvodu neplanuji a zůstanu věrný svým jiným oblíbeným podnikům, kde je celkový dojem mnohem více po všech stránkách vyvážený.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Na pití jsme čekali 0,5 hodiny a dostali jej až na upozornění. Objednávku jídla jsme museli řešit na dvakrát, na první se jaksi zapomnělo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO