Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 62x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Resslova

Přehled hodnocení
82% celkově
86% personál
83% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 21x
4 32x
3 7x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
S tímto řetězcem restaurace mám dobré zkušenosti kde dobře vaří pro moje chuťové buňky. A mají svoje vlastní recepty a některé jsou i velme dobré. Bohužel v místě kde jsem měl jídlo nebyl jsem spokojen k tomu aby mohl dát lepší ohodnocení. Důvodem byla únava personálu, který málem vylil polévku a pak nepříliš čistý talíř ve kterém bylo jídlo. Určitě navštívím ještě jednou a uvidíme jestli se polepšily. Doporučují vyzkoušet a udělat svůj vlastní názor.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Potrefená husa Resslova odpovídá celé sítí restaurací, interier velmi příjemný a personál je vždy příjemný. Mně ale osobně vadí, když v restauracích kuřácká místnost je před nekuřáckou, když nekuřák musí procházet přes tuto místnost. Bohužel tu je to ten případ.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Potrefenou husu u Tančícího domu navšťevuji pravidelně. Vždy co se týče obsluhy, jídla a pítí je vždy perfektní. Jen je škoda, že na mé požádání nebylo možné mi načepovat šnyta ;-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Potrefena husa v reslerovce je stara dobra klasika. rozhodne nikoho by nemela urazit. ceny jsou mirne vyssi na nas "cechy" :-D ale za to servis, jidlo a dobre piti nezklame
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauracka Potrefená Husa v Resslove ulici je klasicka potrefena husa :-D interier je moc pekny, personal se chova hezky ikdyz ma hodne narvano a zvladat vse je opravdu kumst :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je krasna a cista, byli jsme zde radi. Prima zabava, ceny primerene, pivo chutne, toalety hezky :) celkove prostredi je pekne. zkusime navstivit znovu
Zobrazit reakci restaurace
Celkově     
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Rezervační systém funguje vskutku brilantně. První rezervace na Albertově byla schválena a dvě hodiny před plánovanou návštěvou zrušena. Druhá rezervace v Resslově ulici proběhla bez potíží. Počítáme s Vámi / těšíme se atd. Drobný problém byl, že Restaurace na Silvestra vůbec neotevřela.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Pivo dobre, obsluha take, ale co nám nechutnalo, byl tatarák. Ke křídlům jsme nedostali ani pecivo, proto takové hodnocení.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO