Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 62x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Resslova

Potrefená husa v Resslově ulici byla otevřena v pořadí jako druhá. Je ideálním místem pro romantickou večeři, posezení s přáteli i pro slavnostní oslavu. Nachází se na vltavském nábřeží v malebném historickém domě, kde žil spisovatel Alois Jirásek. Novoměstská Potrefená husa nabízí jedinečný kulinářský zážitek, který je umocněn komorní atmosférou suterénního interiéru s klenbovými stropy. Restaurace nabízí bohatý výběr točených i lahvových piv a gurmánských specialit.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
S tímto řetězcem restaurace mám dobré zkušenosti kde dobře vaří pro moje chuťové buňky. A mají svoje vlastní recepty a některé jsou i velme dobré. Bohužel v místě kde jsem měl jídlo nebyl jsem spokojen k tomu aby mohl dát lepší ohodnocení. Důvodem byla únava personálu, který málem vylil polévku a pak nepříliš čistý talíř ve kterém bylo jídlo. Určitě navštívím ještě jednou a uvidíme jestli se polepšily. Doporučují vyzkoušet a udělat svůj vlastní názor.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Potrefená husa Resslova odpovídá celé sítí restaurací, interier velmi příjemný a personál je vždy příjemný. Mně ale osobně vadí, když v restauracích kuřácká místnost je před nekuřáckou, když nekuřák musí procházet přes tuto místnost. Bohužel tu je to ten případ.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Potrefenou husu u Tančícího domu navšťevuji pravidelně. Vždy co se týče obsluhy, jídla a pítí je vždy perfektní. Jen je škoda, že na mé požádání nebylo možné mi načepovat šnyta ;-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO