Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 69x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Resslova

Potrefená Husa v Resslově ulici byla otevřena v pořadí jako druhá. Je ideálním místem pro romantickou večeři, posezení s přáteli i pro slavnostní oslavu. Nachází se na vltavském nábřeží v malebném historickém domě, kde žil spisovatel Alois Jirásek. Novoměstská Potrefená Husa nabízí jedinečný kulinářský zážitek, který je umocněn komorní atmosférou suterénního interiéru s klenbovými stropy. Restaurace nabízí bohatý výběr točených i lahvových piv a gurmánských specialit.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Už ani nevím, kdy se frenčíza Potrefené husy tak rozšířila, ale je tomu jen a jen dobře. Jídlo tu podávají vždy výborné. Miluju jejich tatarák, který je naprosto perfektně zamíchaný.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V hospodě Potrefená Husa jsem byl poprvé a moc se mi tam líbilo. Nejvíce spokojený jsem byla s personálem, všichni byli příjemní a ochotní. Jídlo bylo skvělé. Ceny jsou vyšší, ale to se dá očekávat v turistické restauraci.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO