Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 56x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Resslova

Potrefená husa v Resslově ulici byla otevřena v pořadí jako druhá. Je ideálním místem pro romantickou večeři, posezení s přáteli i pro slavnostní oslavu. Nachází se na vltavském nábřeží v malebném historickém domě, kde žil spisovatel Alois Jirásek. Novoměstská Potrefená husa nabízí jedinečný kulinářský zážitek, který je umocněn komorní atmosférou suterénního interiéru s klenbovými stropy. Restaurace nabízí bohatý výběr točených i lahvových piv a gurmánských specialit.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Rezervační systém funguje vskutku brilantně. První rezervace na Albertově byla schválena a dvě hodiny před plánovanou návštěvou zrušena. Druhá rezervace v Resslově ulici proběhla bez potíží. Počítáme s Vámi / těšíme se atd. Drobný problém byl, že Restaurace na Silvestra vůbec neotevřela.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Pivo dobre, obsluha take, ale co nám nechutnalo, byl tatarák. Ke křídlům jsme nedostali ani pecivo, proto takové hodnocení.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO