Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 61x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Potrefená Husa Platnéřská

Přehled hodnocení
83% celkově
84% personál
84% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 22x
4 31x
3 6x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Po delší době jsem jsem navštívil tento podnik a dost mě zklamal. O hodně podražili (že by EET? daně přeci určitě platili už předtím...) a přitom služby spíš horší. Nejvíc mě naštvali s pivě. To podražilo a ještě ho nyní místo do půllitru dávají do sklenice 0,4. Obecně vzato....jídlo prostě normální, ale poměr cena/kvalita kuli přepáleným cenám špatný, Pivo "staráč", ale co se dá dělat... Nejedna se o špatný podnik, ale za ty prachy se najíte a napije mnohem lépe o par kroků dál ...
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Docela slušný podnik v centru města. Ceny odpovídají poloze, nejsou zase tak přemrštěné jako u některých restaurací zaměřených na neznalé turisty. Jsou asi lepší, ale v pátek večer se tu dá udělat na poslední chvíli rezervace :-)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Při mé minulé pracovní návštěvě tohoto podniku jsem byl mile překvapen jak ochotu personálu tak kvalitou jídla které jsme si objednali. Proto jsem se rozhodl navštívit "Husu" i s rodinou. Personál byl ochotný a vstřícný pokud se týkalo přesazení k jinému než zarezervovanému stolu, bohužel pokud se týče následných činností, byl poměrně pomalý. Jídlo (Caesar salát) bylo extrémně slané (v porovnání s minulou návštěvou) a měl jsem pocitže i slanina (které bylo na můj vkus příliš) byla před upražením "lehce jetá". Do této restaurace dlouho nepůjdu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemný personál. Dávali jsme si oběd, burger s hranolky a vše v pořádku. Minimální čekání, burger chuťově dobrej, super druhá omáčka na hranolky krom majonézy. Spokojenost.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, ochotná a všímavá obsluha. Ochutnali jsme škvarkovou pomazánku, chlebík byl pěkně rozpečený. Obsluha nám donesla navíc pečivo k pomazánce. Restauraci ráda znovu navštívím. :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Potrefená husa v Platnéřeské je přes poměrně velkou konkurenci okolích podniků sázka na jistotu. Výjimčně ochotný a rychlý pesonál, výborné jídlo (tenntokrát brynzyvé halušky a nefiltrovaný Staropramen má říz. Rád se budu vracet.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V restauraci jsem byl posedět na víno/pivo se slečnou. Obsluha celý večer nadmíru příjemná, na objednání jsme nikdy nečekali. Design restaurace velmi hezky udělaný.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO