Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 67 %     hodnoceno 96x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Hlavní nádraží

Přehled hodnocení
67% celkově
72% personál
67% prostředí
71% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 16x
4 30x
3 37x
2 8x
1 5x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Jediná výhoda - v blízkosti hlavního nádraží, zároveň ale nevýhoda, protože pokud sedíte na zahrádce, máte výhled na různá podivná individua. Personál pomalejší a měla jsem nějaké staré víno.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Navzdory vehlasne povesti Potrefene husy jsme byli tentokrat velmi nespokojeni se zakaznickym pristupem - ackoliv jsme meli rezervaci pro rodinu s detmi, museli jsme dlouho cekat, nez jsme byli vubec obslouzeni. Obsluha navic nebyla nikterak prijemna a vstricna, na nas dotaz, zda muzeme dostat vodu, nam bylo odseknuto, ze dzban pro rodinu nemaji, pouze sklenice. Velmi nas mrzelo, ze jsme sem privedli hosty ze zahranici a toto byl jejich prvni dojem na nadrazi. A to predevsim kvuli komunikaci, ktere se nam dostalo (technicke veci samozrejme chapeme, ale forma, jakou se informace sdeluji hraje jeste vetsi roli!).
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově     
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Toalety tohoto "nadstandardního podniku" jsou v hale nádraží zpoplatněné pouhými 20 Kč za návštěvu. Obsluha WC Vám není schopna rozměnit takže výsledně platíte kartou .... za 5 velkých nefiltrovaných piv, 3 malá a jedno presso jsme zaplatili "pouze" 412 Kč !!! Jen tak dál a brzy to zavřete.... NEVER MORE.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci Potrfená Husa Hlavní nádraží jsem byl už kdysi na rande, pak s rodinou a tentokrát s přáteli. Líbí se mi, že restaurace je poblíž vstupu do metra a hlavně, že je tu příjemný klid (což se hodí i na rande), tedy není tu žádný rámus a není tu slyšet hlášení odjezdů a příjezdů vlaků. Těší mě i to, že se tu nekouří. Personál je tu v pohodě. Prostor pro zlepšení vidí moji přátelé i já ve snížení cen…malé pivo mě tu stálo 31 Kč.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO