Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 59x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Hlavní nádraží

Přehled hodnocení
72% celkově
76% personál
70% prostředí
71% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 13x
4 18x
3 18x
2 3x
1 3x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bramborová kaše a file na hlavním nádraží, polední menu, 95 Kč,, co řešit, když okolní restaurace stojí 2x tolik. A v její prospěch hovoří výborná poloha pro ty, co dále pokračují vlakem (či busem z Florence= 1 stanice metra)
Restaurace Potrefená Husa Hlavní nádraží
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Na hl.n. jsme často. Rezervace perfektní,, dokonce mi se spícím dítětem nabídli lepší místo. Polední menu, změna přílohy bez problémů. Následně komplikace. Na jílo, které bylo opravdu naložit a talíř a dát na stůl čekání přes 25 minut. Což je šíleně moc, když přesedáte na vlak, je to riskantně dlouho. A vrcholem bylo, že přinesené Kung Pao bylo bez masa. Ne, že by šlo o bezmasé jídlo, prostě v něm byl jeden miniaturní kousek. Reklamace (v ten moment obsluha nestíhala), trvala dalších 5 minut. Přidány 4 kousky masa (to tak možná odpovídalo). Pak už vše OK, účet rychle a s úsměvem. Proto záměrně říkám rozpačitá reakce. Chvíli na facku, chvíli na Michelinskou hvězdu. Jen se připravte na poměrně dražší nápoje (voda z kohoutku za 24 Kč, další nápoje od45 Kč, teplé od 55 Kč. Paradoxně na nádraží ceny nápoju z těch nejvyšších. Jediné dražší už je jen ve Fantově kavárně... Prostředí bylo paradoxně to nejlepší z hlediska hodnocení. Na nádraží a v jeho opravdu nejbližším okolí (do 50m) je skoro nejlepší. na lepší už musíte alespoň 500m dál (např Špejle v Jindřišská 16)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově     
personál 2
prostředí 1
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nečekané a příjemné překvapení. Tuto restauraci jsme řešili z nouze vhledem k časové potřebě návaznosti na vlak. Kupodivu, (vzhledem k dislokaci) žádný velký hluk, rychlá obsluha a jídlu také nebylo co vytknout. Příště už nebudeme váhat.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Restaurace Potrefená husa na Hlavním nádraží byla v době naší návštěvy (sobota poledne) poměrně plná, ovšemo bsluha byla celkem rychlá a na zelňačce jsme si skvěle pochutnali. Problémem je WiFi, která nezvládá mnoho připojených zařízení, a druhý z partie se dokázal připojit jen v moment, kdy se odpojil první. Pivo dobré, ceny vyšší, prostředí relativně fajn, ovšem velmi stísněné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Podniky Potrefenej husi neurazia ani nenadchnú,ale ide o veľmi dobrý priemer,kde máte istotu,že sa tu vždy dobre a chutne najete.Ponuka je pravidelne obmieňaná.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO