Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 58x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Hlavní nádraží

Pobočka sítě restaurací Potrefená Husa na Hlavním nádraží v Praze je tzv. Beerpoint, tedy provozovna zaměřená na čepování piva s menší nabídkou jídel.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Na hl.n. jsme často. Rezervace perfektní,, dokonce mi se spícím dítětem nabídli lepší místo. Polední menu, změna přílohy bez problémů. Následně komplikace. Na jílo, které bylo opravdu naložit a talíř a dát na stůl čekání přes 25 minut. Což je šíleně moc, když přesedáte na vlak, je to riskantně dlouho. A vrcholem bylo, že přinesené Kung Pao bylo bez masa. Ne, že by šlo o bezmasé jídlo, prostě v něm byl jeden miniaturní kousek. Reklamace (v ten moment obsluha nestíhala), trvala dalších 5 minut. Přidány 4 kousky masa (to tak možná odpovídalo). Pak už vše OK, účet rychle a s úsměvem. Proto záměrně říkám rozpačitá reakce. Chvíli na facku, chvíli na Michelinskou hvězdu. Jen se připravte na poměrně dražší nápoje (voda z kohoutku za 24 Kč, další nápoje od45 Kč, teplé od 55 Kč. Paradoxně na nádraží ceny nápoju z těch nejvyšších. Jediné dražší už je jen ve Fantově kavárně... Prostředí bylo paradoxně to nejlepší z hlediska hodnocení. Na nádraží a v jeho opravdu nejbližším okolí (do 50m) je skoro nejlepší. na lepší už musíte alespoň 500m dál (např Špejle v Jindřišská 16)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO