Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 174x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Potrefená Husa Anděl

Zavedený koncept restaurací Potrefená Husa v blízkosti stanice metra Anděl. Velký výběr z klasické české i meznárodní kuchyně.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Přijemná restaurace hned u metra Anděl. Moc sme si na jídle pochutnaly a daly jsme si k tomu i výborné pivo. Obsluha byla velice milá a příjemná. Určitě doporučím dále.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Obsluha byla příjemná, i když až uměle horlivá. Sezení na barových židlích či vysoko postavených lavicích není úplně ideální k jídlu. Není vyřešená situace s kabáty - chybí věšáky (nebo šatna). Jídlo bylo připraveno rychle, obsluha se snažila maximálně vyjít vstříc. Lepší by ale bylo, kdyby se platilo té samé číšnici, která nás obsluhovala. Pivo velmi dobré, chutnala mi jedenáctka, i když je to Staropramen.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace s vynikajícím jídlem, ochotným personálem a strohým, fastfoodovým prostředím. Neosobní dojem podtrhují skleněné stěny, za kterými se člověk cítí jako ve výloze.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO