Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 352x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Albertov

Přehled hodnocení
84% celkově
83% personál
85% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 138x
4 172x
3 23x
2 6x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Potrefená Husa Albertov patří mezi naše oblíbené podniky. Velice příjemné prostředí s příjemnou obsluhou a moc dobrý jídlem. Jen v poslední dobe podnik dost podražit. Rádi se sem znovu vrátíme.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Najedli jsme se, pokecali dali pivko a šli. Prostředí díky lidem co tam chodí je super, spousta lidí. J9dlo jako vždy dobrý neurazí hlavně se člověk nají, pivo dobrý.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Potrefenou husu na Albertově velice doporučuji. Jídlo je zde skvělé, personál profesionální. Prostředí je vhodné pro rodiny s dětmi, pro posezení s přáteli a rodinou.
Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Placené parkování?
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo (prkno pro dva se směsí mas, příloh a ochucení) výborné a velmi pestré zaujalo cizince od sousedního stolu tak, že požádali o svolení vyfotografovat si, víno Montepulciano výborné s optimální teplotou, personál pozorný a vstřícný. Jen Prosecco bylo nižší úrovně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jedná se o klasickou restauraci z řetězce, který nabízí velký výběr z piv pivovorů skupiny Staropramen. Jídelní lístek je velice obsáhlý a každý návštěvník si v něm najde to svoje. To se mi na této restauraci líbí nejvíce.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Koncept Potrefené husy mám opravdu velmi ráda. Pokud máte chuť na českou klasiku a dobré pivo, neváhejte zajít sem. Obsluha je bezproblémová a ceny pokrmů jsou také odpovídající.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kvalitní gastronomický zážitek v Nuslích. Velká nabídka jídla a ještě větší nabídka piv z pivovarů Staropramen. Interiér byl čistý a příjemný, možná málo světla. Celkově doporučujeme :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO