Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 366x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Albertov

Potrefená husa je zárukou dobré české kuchyně a piva Staropramen. Ta na Albertově navíc nabízí krásnou zahradu k posezení a pro zvědavce tu je otevřená kuchyň. Zvláště v letních měsících oceníte domácí limonády a ledové čaje.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Překvapivě velký podnik. Rezervace na oběd i pro větší skupinu byla v pohodě. Požadovali jsme ale nekuřáckou část a seděli jsme v kuřácké (možná je nekuřácká v době obědů a my jsme se zdrželi déle - nebyli jsme na to ale nijak upozorněni). Občas jsme museli na obsluhu chvíli čekat, přestože restaurace byla poloprázdná. Nabídka poledního menu i jídlo velmi dobré.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme sem s přáteli často na obědy i večeře a ani tentokrát jsme neudělali vyjimíku. Moc nám chutnají žebra a křídla. Obsluha nás nikdy s pivkem nenechala na holičkách. Můžeme doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dnešní oběd opět nezklamal, výbornou dýňovou polévku a dvě zajímavá jídla s kuřecím masem (chicken potatoes a rolované kuře s bramborovou kaší se smržovou omáčkou) jsme si ještě dlouho po obědě pochvalovali :). Potrefenou husu na Albertově mám ze všech "hus" nejraději, vždy se zde dobře najím a baví mne i prostředí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO