Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 356x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Holešovice

Přehled hodnocení
90% celkově
90% personál
87% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 192x
4 149x
3 8x
2 2x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci Potrefená Husa v Holešovicích jsem dnes navštívila s kamarádkou z bývalé práce. Obě jsme si výtečně pochutnaly na vepřovém řízku s bramborovým salátem a k tomu jsme popíjely pivko. Oběd byl skvostný, jediné, co by se tak trochu dalo vyčíst - vada na kráse byla ta skutečnost, že salát nebyl vychlazený :-(. Ale jinak pecka. Obslouženy jsme byly téměř okamžitě, rychlá obsluha je velká výhoda této restaurace. Určitě zavítáme i příště, super.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Potrefená Husa v Holešovicích je naším místem pro téměř každodenní obídek. Někdy se sice jídlo p. kuchaři vymkne z ruky, jako třeba dnes, ale to se moc často nestává. Dali jsme si tip šéfkuře - panenku s gratinovanými bramborami a fazolkami, bylo to místo slané sladké, což nebylo úplně stravitelné. Komentovali i stolečky okolo nás. I přes dnešní nezdar se rádi s kolegy do této restaurace vracíme, jsme zde spokojeni
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Potrefená Husa v Holešovicích je naší oblíbenou restaurací na obědy. Obsluha je milá, usměvavá a rychlá. Najíst se stačíme v pohodě i během polední 30 minutové pauzy. Dnešní frankfurtská polévka a smažené žampiony s tatarkou neměly chybu. Jsme zde spokojeni a oběd si vždy řádně užijeme. Určitě doporučujeme vyzkoušet.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, chutná jídla. Poslední menu v této restauraci patří k mým oblíbeným. Oceňuji rychlost a ochotu personálu. Mohu jenom doporučit přes poledne i večer.
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
V době oběda vaří pouze polední menu i když rozdají celý jídelní lístek. Totální neochota uvařit něco jiného. Prostě hrůza 80.let.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tentokrat jsme vyzkoušeli z aktuální nabídky husi játra s rozpecenou bagetkou! na to ze játra si normálně nedávám! tak byla výborná! stavnata, super! tataracek na 1 jako vždy :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Potrefená husa je vždy sázka na jistotu. Dobré pivo, skvělá jídla, příjemná obsluha.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Polední menu se slušným výběrem i chuťově v pořádku. Personál profesionální a rychlý. Rozhodně tato restaurace nejen mezi Husami patří k těm lepším. Doporučuji udělat rezervaci.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO