Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 498x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Pankrác

Přehled hodnocení
82% celkově
81% personál
80% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 151x
4 256x
3 47x
2 10x
1 3x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Klasicka ,potrefenka,. Skvele jidlo, velky vyber alkoholu, nekuracke prostredi. Idealni na popracovni vecere s kolegy, kdy se chcete rychle najist. Urcite ocenuji perfektni servis personalu!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
The restaurant is good, though a bit overpriced. Food is delicious. The place is good if you work at Pankrac and want to go for a dinner or lunch with your colleagues.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Polední schůzka v Potrefené huse se opět vydařila. Vepřová panenka s hráškem a brokolicí neměla chybu, také kolegův hovězí řízeček s bramborovým salátem byl prý vyjící. Pozvání na pracovní oběd zde nemá chybu, vždy spokojenost.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velmi příjemné a čisté prostředí s výhledem na vnější svět a přitom velmi tiché. Oceňuji, že v restauraci není cítit zápach z kuchyně, není cítit kouř a v celé restauraci se nekouří. Restaurace je velmi dobře řešena a tím se návštěvníci neruší navzájem a ani hudba není hlučná a nemusí se lidi překřičovat při hovoru. Zajímavé je řešení sedaček na vysokých nohách a pohodlné je sezení v koženkových sedačkách u stěn. Velmi dobrá dostupnost spojů MHD - metra i autobusů. Oceňuji také možnost platby hotově i kartou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva v Potrefené Huse byla příjemná, personál milý a k jídlu jsme měli husí stehno s bramborovým knedlíkem a červeným zelím, bylo moc dobré a dětské menu za 1 Kč mile potěšilo, doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tuto restauraci navštěvujeme několikrát ročně se zahraničními partnery. Vždy jsme velmi spokojeni jak s kvalitou jidla, tak s vstřícnou a milou obsluhou komunikující také anglicky. Mohu restauraci vřele doporučit!
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace se stala oblíbenou pro pravidelná setkání s přáteli i s rodinou pro velmi příjemnou, klidnou atmosféru, příjemný a vstřícný personál a bohatou nabídku výborných jídel, která se v průběhu našich návštěv stále rozšiřuje-inovuje. Rádi se sem vracíme a proto ji vřele doporučujeme,
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO