Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 61x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Ostrava

Přehled hodnocení
89% celkově
88% personál
87% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 35x
4 13x
3 3x
2 0x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
K restauracim v řetězci Potrefená Husa, je težké psát něco negativního. Jídlo jako vzdy výborne, obsluha milá a ochotna. Přesně opět vynikající zážitek. Všem doporučuji-nove cela restaurace nekuřácká, což hodnotíme velice kladné... Více takový restauraci...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvěla restaurace.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Klasicka fransiza, ktera neurazi, v dobe poledniho menu, gulasova polevka dobra, kureci prso v ne prilis chutne omacce obsypane kukurici z konzervy nenadchlo, umi urcite vice v teto restauraci.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celá síť restaurací Potrefená husa je skvělá a nikdy Vás nezklame. Bohužel je cenově méně dostupná, tedy jídlo je dražší, avšak stojí za to. Výhodou je obědové menu, které je cenové relaci jako v okolí. Personál je milý. Vše bylo naprosto v pořádku. Do restaurace se dá zajít pouze na drink, jelikož se nachází přímo na Stodolní ulici :)
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
V řetězci restaurací jsem byl už mnohokrát a jako zatím pokaždé je to pro mě sázka na jistotu. Ochotný personál, Příjemné a designové prostředí a kvalitní jídlo. Za mě dobrý!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Dvacet minut po objednání jídla přišla servírka říci, že vybranou polévku vlastně nemají. Vývar přišel studený a doobjednanou porci polévky nepřinesli vůbec. Nebyl důvod setrvat v restauraci déle, hodnotím jako nejhorší gastro zážitek za poslední rok.
Celkově     
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Podělil se o zážitek nemohu, bohužel jen o nepříjemné překvapení. Měl jsem zarezervován stůl a při mém příchodu (cca 7 minut před dohodnutým časem) byla rezervace na jediném stolu a proto jsme si k němu sedli. Obsluha nás vykázala s tím že tato rezervace je pana majitele a mou námitku, že nám potvrzenou rezervaci a jinou zde nevidím, obrátila oči v sloup a naštvaně se odešla podívat do sešitu aby zjistila, že rezervace na moje jméno zapsaná je. Poté si nás dotyčná už nevšímala a omluvy za její pochybení jsem se nedočkali. Z objednaného jídla konkrétně hovězí chili guláš s karlovarským knedlíkem byl nejchutnějšní právě ten knedlík, ale to by nesměl být studený jak nebožtík v márnici. Guláš naprosto příšerný - udělaný z plechovkového základu bez špetky invence pana šéfkuchaře a 4kousky obeschlého masa měly do deklarovaných 200g daleko, jak Bin Ládin k postu generálního tajemníka OSN, Pozitivní na něm bylo, že svojí vlažností sekundoval karlovarskému knedlíku. To vše doplněno čekáním o délce 38minut od objednání. Grilovaná krkovička bez závad- ostatně na ní není co zkazit, Rukola v obloze povadlá, křen v guláši i u krkovičky vyčichlý - tipuji že na nás čekal nastrouhaný asi tak 20hod v ledničce. Myslím, že kdyby ta uvaděčka (co neumí dát na stůl rezervaci v restauraci, kde při našem příchodu sedělo 5 lidí, ale umí dát najevo své znechucení nad příchozími hosty) přesunula do kuchyně, nedopadlo by to jídlo o moc hůře. Možná i lépe. Jediné, co bylo fajn byla čepovaná dvanácka i Staropramen nealko. Celkově útrata za 600CZK s reálnou hodnotou cca 100CZK ( 2x nealko a 2x pivo) a po započtení mylného očekávání, cesty a času ...ztráta cca 1000CZK Každopádně do tohoto podniku již NIKDY nezavítám a udělám maximum, aby tutéž chybu jako já, nikdo z mých přátel a známých nezopakoval.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemný podnik v centru Ostravy s rychlou a velmi příjemnou obsluhou. V létě fajn posezení na zahrádce. Doporučuji, je to jedna z nejlepších restaurací v Ostravě.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO