Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 64x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Ostrava

V Ostravě byla otevřena první restaurace Potrefená husa, kde jsou zachovány všechny charakteristické prvky tohoto konceptu jako výkladce, umístění výčepního baru proti vchodu, vyvýšené sezení hostů, využití obrazovek v interiéru restaurace a základní barevnost. Novinkou je rozdělení restaurace na klidovou část určenou pro konzumaci a rušnější část pro následnou zábavu hostů. Restaurace nabízí širokou škálu točených i lahvových piv a velký výběr kulinářských specialit. Potrefená husa se tak i nadále snaží o zkvalitnění kultury pití piva.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci obvykle volíme při návštěvě přátel ze zahraničí, vzhledem ke kombinaci české i mezinárodní kuchyně. Tentokrát jsme ji navštívili s hostem z USA, který byl plně spokojen, zejména s místním pivem Ostravar a s hruškovicí. Jeden z chlebů byl přesolený, na což reagoval personál profesionálně a zajistil rychlou výměnu. Rádi přijdeme znovu.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Polední menu - brokolicová polévka a kuře na curry s rýží nebo bramborák s panenkou. Polévka by potřebovala víc brokolice. Kuře - to byla spíš UHO, no docela nedobré. Obě jídla by potřebovala i větší teplotu, byla studená. Bramborák - byl horký, voněl česnekem, ale nic zvláštního. A panenka to rozhodně nebyla. A ta omáčka - připomínalo to legendární kaťák. Rozhodně nejhorší návštěva co se týče Potrefených hus. Jsme zvyklí na jinou kvalitu. A jestli si tahle husa myslí, že ji zachrání, že je na stodolní...Nemyslím si. Sem opravdu ne.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO