Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotografií
Michalská 2/206, Olomouc
· Nyní zavřeno (10:30 - 24:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Potrefená Husa Olomouc

Potrefená husa v Olomouci je otevřena od července 2018 v Paláci Podstatských z Prusínovic. Jedná se o moderních restauraci s širokou nabídkou piv v čele se Staropramenem, kvalitní gastronomií a obsluhou.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  -
 • Personál:
  -
 • Prostředí:
  -

Absolutely outstanding - wonderful serving staff (our waitress - we called her "Queen Elizabeth" because she looked just like a young Her Majesty - made for a wonderful "teacher" about the food on offer - ijust do what she tells you, and you won't go wrong! Great food, excellent location, clean facilities, knowledgeable, friendly staff ... what more do you want? We'll be back. Regards from Hexham Northumberland, Peter-Drake

"Peter Drake"
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  3

Číšník odmítl přinést k obědu kohoutkovou vodu, přestože tohle by mělo být samozřejmé. Navíc neochota, nevstřícnost, zahraniční hosté na tohle rozhodně nejsou zvyklí.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba