Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 184x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Národní

Kompletně NEKUŘÁCKÁ restaurace. Moderní kuchyně, vždy čerstvé suroviny ve špičkové kvalitě, široká škála točených piv v čele s tankovým Staropramenem a polední menu jako nikde jinde. Příjemná obsluha na úrovni odpovídající standardům konceptu Potrefených hus, moderní design, interiér s dominantním výčepním pultem, pivními knihovnami, vyvýšeným sezením hostů a velkým počtem televizních obrazovek. Pečlivý a cílený výběr hudby.

JEDNODUŠE, VŠE TAK, ABYSTE SE TU CÍTILI DOBŘE.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
A bit too expensive for the quality of food that we got but the overall feedback is very good :) Great service! (like I wasn't in Czech Rep.)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva Husy opět perfektní! Dali jsem si výborné pivo a potom žebra. Zdá se mi, že se trošku změnil recept, ale určitě to nebylo k horšímu, jsou stále skvělé! Zakončili jsme to bezkonkurenčním fondatem. Děkujeme za fajn večer.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Husa je volba na jistotu. Obsluha v podniku byla milá, příjemná, a ochotná. Nabízí tu vždy chutné jídlo. Moderní hospoda vhodná k posezení s přáteli, rodinou, nebo s kolegy.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO