Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 247x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Potrefená Husa Na Verandách

Přehled hodnocení
84% celkově
83% personál
82% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 95x
4 120x
3 23x
2 4x
1 3x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Byl jsem hluboce zklamán tím, že restaurace nemá v nabídce pivo Stella Artois, které přitom majitel řetězce Staropramen distribuuje. Nový interiér působí trošku studeně, ale to je asi trend. Jinak vše v pohodě, k polívce křupavý rohlíček, celkově jídlo vynikající...
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace prošla v létě rekonstrukcí, výsledek je víc než skvělý! Pro nás se jednalo o velké překvapení a vzhledem k tomu, že pivo i jídlo jsou i nadále opravdu kvalitní, celkový dojem z restaurace je báječný!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Potrefena husa je pro me sazka na jistotu. Jistota je ale obcas zamenovana s nudou, coz neni urcite tento pripad. Potrefena husa nabizi prijemne prostredi, ochotny personal a sirokou nabidku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Ta rekonstrukce se opravdu nepovedla. Pivo nenalévají do správých sklenic a aby neměli v Potrefené huse ani chipsy, to už je vrchol. Příště jdu k Andělu.
Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 3
Vážení, dnes jsme byli s auditory na obědě - měl jsme rezervovaná místa, abychom byli rychlí a zbytečně se nezdržovali. Vybírali jsme jen z poledního menu. Velmi dlouho trvalo už jen to, než přišla obsluha, aby se nás zeptala na naši objednávku. Po polévce jsme zase dost dlouho čekali na hlavní jídla. Ani prostředí není moc hezké - rekonstrukce se moc nepovedlo, vypadá to jak kosmická stanice (to, co uměli vytvořit z nerezu ve Vinohradském parlamentu, se tady naprosto minulo účinkem). Personál se nás ptá na spokojenost za pochodu kolem našeho stolu - a to několikrát, až to docela otravuje. AK
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byl jsem příjemně překvapen s polední nabídkou, kterou restaurace nabízí- výborné s rychlou obsluhou a k tomu velmi příjemná zahrádka. Budoucí přítelkyně byla taky moc spokojená.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Chybí rizecky v košíčku z původní nabídky . Jinak příjemná hospa na sváteční večer s kamarády. Obsluha vynikající, hlavně šéf směny, velmi příjemný. Vřele doporučujeme!
Zobrazit reakci restaurace

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO